Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lek na alergie
Autor Wiadomość
bierendaa
Member
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Lek na alergie
Jak macie jakieś podejrzenia co do alergii to nie wykupujcie leków na nią tylko udajcie się do lekarza. Ten dokładnie was zdiagnozuje i przepisze odpowiednie leki. Ja tak zrobiłam i odwiedziłam klinikę http://derm-est.pl/alergologia/ również zajmują się alergiami Smile Z alergią da się żyć i jak macie odpowiednie leki to nie jest to wcale nic strasznego.

Moje poprzednie tematy:
    16-03-2018 15:09
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    keszek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,243
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #12
    RE: Lek na alergie
    Staram się w miarę możliwości przeglądać portale zdrowotne, ostatnio najwięcej http://www.wystarczytakniewiele.pl/silne...ekcewazyc/ żeby wiedzieć, jak w miarę możliwości leczyć się domowymi sposobami, bo po co łykać tabletki, jak jest możliwość tego uniknięcia.

    Moje poprzednie tematy:
    17-05-2018 19:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Katarzyna88
    Member
    ***

    Liczba postów: 169
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Lek na alergie
    Z tymi lekami na alergię to tez tak różnie bywa. Niektórzy mają okropne skutki uboczne. Bardzo pomocnym urządzeniem jest na pewno oczyszczacz powietrza, zreszta przeze mnie przetestowane. Poza tym teraz też na Goodair.pl jest promocja https://goodair.pl . Ja akurat mam oczyszczacz z sharpa Wink

    Moje poprzednie tematy:
    09-02-2019 21:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Lek na alergie
    Leki muszą być dobrze dopasowane, dlatego trzeba być pod stałą kontrolą lekarza. A co do tego oczyszczacza ja się zgodzę, to dobre rozwiązanie. Ten model ideal ap 45 https://homespot.pl/ideal-ap-45-oczyszczacz-powietrza wygląda interesująco. W wyposażeniu ma filtry HEPA , z węglem aktywnym, a także jonizator i powłokę antybakteryjną, a wszystko sterowane pilotem.

    Moje poprzednie tematy:
    19-02-2019 14:27
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Amelka01
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 628
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Lek na alergie
    w przypadku alergii taki oczyszczacz powietrza moze okazac sie zbawienny, a wiec to po sobie. Ja od wielu lat wzmagam sie z nabytą alergią na kurze i pyłki - zwlaszcza w sezonie grzewczym kiedy jest ich najwiecej. Ten oczyszczacz https://www.asc-pro.pl/sklep/oczyszczacze-powietrza/ totalnie zmienil moje funkcjonowanie - wkoncu normalnie oddycham bo nie mam juz takich ilosci pylkow i bakterii w powietrzu jak kiedys. To dobre urzadzenie, ktore warto miec

    Moje poprzednie tematy:
    23-03-2019 14:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Lek na alergie
    Wiem, że na rynku dostępne są też leki na alergię bez recepty. Warto się nimi bliżej zainteresować. Można zajrzeć na przykład na stronę https://www.apteka-leki.pl/. Oni zawsze mają duży wybór i dobre ceny.

    Moje poprzednie tematy:
    25-03-2019 15:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tralinka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 497
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Lek na alergie
    Leki swoją drogą, to dbanie o jakość powietrza w domu to jest tak samo ważne naprawdę. Jestem alergiczką i jakbym się sama nie przekonała jak oczyszczacz pomaga to bym nie uwierzyła. Na tej stronie są polecane oczyszczacze powietrza https://wybierzoczyszczacz.pl/, zobaczcie sobie koledzy alergicy jak jeszcze nie macie. I nie tylko mówię o tych uczulonych na kurz, on wszystkie pyłki, alergeny wyłapuje plus bakterie i wirusy. Nie tylko lepiej się ogólnie czuję ale i mniej choruję naprawdę od czasu zakupu.

    Moje poprzednie tematy:
    10-04-2019 02:05
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maminka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,215
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #18
    RE: Lek na alergie
    W przypadku alergii z pewnością z pomocą przyjdzie oczyszczacz powietrza Jest on świetnym rozwiązaniem ponieważ nie tylko usuwa z powietrza zanieczyszczenia ale też alergeny. Jeśli Twoje dziecko ma alergię to koniecznie zainwestuj w takie urządzonko, my tak zrobiliśmy i problem alergii mamy z głowy. Przemyśl ten temat bo warto

    Moje poprzednie tematy:
    23-05-2019 12:13
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tapikur
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,217
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #19
    RE: Lek na alergie
    W tym przypadku najlepiej zainwestowałabym w oczyszczacz powietrza Ballu. Pomaga pozbyć się z powietrza alergenów i roztoczy. To zdecydowanie pomoze przy alergi , wydaje mi się że po krótkim czasie zauwazysz rożnice i dziecko zdecydowanie lepiej bedzie się czuć.

    Moje poprzednie tematy:
    24-05-2019 16:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    krateczka
    Member
    ***

    Liczba postów: 219
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #20
    RE: Lek na alergie
    Z alergiami to jest tak ze samo przyjmowanie leków odczulających może byc za małe. Ja musialam dla poprawy jakości zycia córki astmatyczki zakupić dobry oczyszczacz powietrza. Zdecydowalam się na firme Coway bo znajomi taki mają i bardzo sobie chwala. Ja lubie kupować to co sprawdzone i z dobrymi opiniami a nietylko tanie i ładne. Ten zakup jest bardzo traiony, oczyszczacz jest cichutki i wygląda fajne, mozna nawet powiedziec ze wtapia się w meblowe otoczenie Big Grin No i na plus jest to ze ma az 5 lat gwarancji Big Grin

    Moje poprzednie tematy:
    02-11-2019 22:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      co na alergię dla nastolatka? klara 2 1,602 30-07-2022 20:13
    Ostatni post: kajka22
      zioła na alergię karumas 1 266 03-07-2022 13:07
    Ostatni post: kamilwoszczyna

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS