Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcę się przebranżowić
Autor Wiadomość
ewelina546
Senior Member
****

Liczba postów: 573
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Chcę się przebranżowić
Hej, coraz częściej myślę o tym, żeby się przebranżowić. Moja praca w korporacji jest stresująca, a przy okazji monotonna. Mam tego dosyć, ale bliscy boją się, że jak się przebranżowię, to nie znajdę dobrze płatnej pracy. Marzę o pracy z dziećmi jako logopeda. Mam w tym kierunku wykształcenie, a doświadczenie minimalne. Myślicie, że warto spróbować?

Moje poprzednie tematy:
22-04-2022 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Chcę się przebranżowić
Myślę że teraz to w sumie nie problem. Wystarczy zerknąć na https://folimpex.com.pl/ i oferty pracy u nich, można na różnych stanowiskach się zaczepić a z tego co wiem to oferują dobre warunki

Moje poprzednie tematy:
23-04-2022 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 737
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Chcę się przebranżowić
Przebranżowienie to spore wyzwanie, ale według mnie jak najbardziej warto rozważyć taką opcję jeśli nie jesteśmy wystarczająco zadowoleni ze swojej pracy.

Moje poprzednie tematy:
24-04-2022 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Chcę się przebranżowić
Możesz też skorzystać z porady u Maga Magnusa. Popatrz tu https://jasnowidz.net/ - namiary na niego. 30 lat doświadczenia. 99% trafności porad. Mnóstwo zadowolonych klientów w wielu krajach - w Polsce, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Anglii, USA. Doradza w tematach osobistych i biznesowych. Można się z nim skonsultować przed podjęciem decyzji.
Moje poprzednie tematy:


25-04-2022 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Chcę się przebranżowić
Uważam, że zawsze jest pora na to, żeby się przebranżowić. Każdy powinien spełniać swoje marzenia, ale skoro to jest trudna decyzja biznesowa, to pomoc jasnowidza może być dobrym pomysłem. Czytałam, że Mag Magnus ma 30 lat doświadczenia, a wrażenie robi też to, że jego skuteczność wynosi aż 99%. To oznacza, że musi być naprawdę dobry w tym, co robi.

Moje poprzednie tematy:
26-04-2022 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #6
RE: Chcę się przebranżowić
Czy wiecie czym jest mobilny router wifi i kiedy warto zdecydować się na jego zakup? Jeżeli jesteście zainteresowani tematami związanymi z nauką, technologią, biznesem, rozrywką lub kulturą, to polecam Wam wszystkim polecić porady w artykułach na stronie https://terazwsieci.pl/kategoria/kultura/ .

Moje poprzednie tematy:
02-04-2023 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #7
RE: Chcę się przebranżowić
Zainteresowanym tematem mogę polecić usługi, z których sam regularnie korzystam. Jeżeli potrzebujecie dostępu do internetu na terenie różnych krajów, to polecam Wam sprawdzić stronę https://xoxowifi.com/pl/wynajmij-router/...dominikana , gdzie możecie wynająć router Wifi z dostępem do nielimitowanego internetu.

04-03-2024 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kriolipoliza - Jak się przygotować i co robić po zabiegu? Meggem 1 121 06-03-2024 02:37
Ostatni post: Areni
  Czy da się samemu pozycjonować własną stronę? JarekIron 7 2,059 24-01-2024 20:04
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS