Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzyskiwanie odszkodowań po wypadku drogowym
Autor Wiadomość
Elizabeth88
Senior Member

Liczba postów: 342
Reputacja: 0
Status: Offline
Uzyskiwanie odszkodowań po wypadku drogowym
Macie może jakieś doświadczenia w związku z ubieganiem się o odszkodowanie po wypadku drogowym? Mój mąż bodajże 2 lata temu miał wypadek, a konkretnie ktoś w niego wjechał. Jak się okazało ubezpieczyciel wypłacił bardzo niską kwotę odszkodowania, a samochodu i tak na dobrą sprawę nie dało się za nią naprawić. Wobec tego zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby skorzystać z pomocy firmy, wyspecjalizowanej właśnie w odzyskiwaniu odszkodowań, a konkretnie odkupimyszkode.pl . Jak sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
26-06-2016 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Posting Freak

Liczba postów: 1,071
RE: Uzyskiwanie odszkodowań po wypadku drogowym
Jeśli macie z tym problem, to po prostu skorzystajcie z usług firmy, która się specjalizuje w takich kwestiach. Z pewnością taką firmą jest http://www.ego-odszkodowania.pl/pl/ która współpracuje z wieloma specjalistami, dzięki czemu uzyskania odszkodowania jest dużo prostsze i po prostu skuteczniejsze.

Moje poprzednie tematy:
17-09-2016 17:09
lena007
Senior Member

Liczba postów: 686
Myślę, że opinie o EuCO przekonają was do tego, aby skorzystać z usług tej firmy. Są naprawdę świetni w tym co robią.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2016 22:36
Zbychu89
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Jeżeli chodzi o zaniżone odszkodowanie od ubezpieczyciela to nic ciekawego. Ubezpieczyciel zawsze zaniżą odszkodowanie i wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się do firmy, która oferuje dopłaty, odkup i skup odszkodowań. Na czym to polega? Firma odkupuje od Ciebie prawa do szkody lub dopłaca Ci do odszkodowania, a ty odstępujesz od praw do odszkodowania od ubezpieczyciela. Firma kieruje sprawę do sądu i ściąga odszkodowania. Co prawda kwota, którą otrzymasz może być niższa od tej która byś ugrał w sądzie, ale nie masz pewności, że wygrasz. W tej sytuacji masz pewną gotówkę i nie zszarpane nerwy. Sprawdź ofertę firmy TB Ekspert, która zajmuje się dopłatami i skupem odszkodowań: https://tbekspert.pl/doplaty-do-odszkodowan/

Moje poprzednie tematy:
    08-05-2019 11:20
    Tapikur
    Senior Member

Liczba postów: 660
    Niestety nie zawsze walka z ubezpieczycielem jest równa. W takich przypadkach mozna skorzystać z pomocy https://campter.pl/uslugi/wykup-cesja-szkod-oc-ac/ , by oni wykupili twoje odszkodowanie. Ty dostajesz od razu pieniadze a oni uzyskują je od ubezpieczyciela.

Moje poprzednie tematy:
    31-05-2019 17:02
    Odpowiedz