Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestaw do manicure
Autor Wiadomość
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zestaw do manicure
Szukam jakiegoś solidnego zestawu dla mojej dziewczyny - polecacie coś?

Moje poprzednie tematy:
27-03-2022 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zestaw do manicure
Skoro już natrafiłam na taki wątek to pomyślałam sobie, że podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami. Sama całkiem niedawno kompletowałam zestaw do wykonywania manicure w domu. Z perspektywy czasu uważam, że warto przede wszystkim skupić się na wyborze dobrego urządzenia czyli lampy uv. Ja początkowo podeszłam do tematy niezbyt rozsądnie i zdecydowałam się zakupić najtańszą wersję lampy jaką znalazłam w sieci.. Dodatkowo wybór padł na niesprawdzony sklep internetowy i niestety w efekcie lakiery hybrydowe źle się utwardzały i byłam zmuszona zakupić sprzęt mocniejszy, który po prostu będzie działał tak jak należy Wink Z polecenia znajomej sprawdziłam sobie propozycje dostępne w drogerii Ezebra. Tutaj: https://www.ezebra.pl/pl/menu/paznokcie/...v-877.html znajdziesz ich asortyment. Mają spory wybór produktów, więc myślę, że bez większych problemów uda Ci się u nich skompletować taki zestaw. Według mnie takie produkty warto kupować u sprawdzonych źródeł Wink Ja w końcu mogę się cieszyć pięknymi paznokciami, które wykonuję sama.

Moje poprzednie tematy:
02-04-2022 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zestaw do manicure
Jeśli chodzi o paznokcie, to ostatnio udało mi się znaleźć fantastyczny sklep online od dobremani.pl. Muszę przyznać, że bardzo spodobała mi się ich oferta na lakiery pink bling . Moim zdaniem mają ciekawie skonstruowaną ofertę i jeśli nie znałyście tego sklepu wcześniej, to warto tam zajrzeć.

Moje poprzednie tematy:
21-04-2022 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Zestaw do manicure
Chcesz piękne paznokcie w 10 dni? Wiecie, że jest to możliwe? U mnie rewelacyjnie sprawdza się odżywka 8w1 Total Action Eveline, która daje moim paznokciom tego wszystkiego, czego potrzebują. Odżywienie totalne, a kosztuje naprawdę grosze.

[Obrazek: 263520210-328435925792712-5912966158227128133-n.jpg]

Moje poprzednie tematy:
23-04-2022 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lilka91
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Zestaw do manicure
Ja kupiłam sobie zestaw do manicure już jakiś czas temu i zawzięcie ćwiczę. Coraz lepiej wychodzi mi nakładanie żelu i lakierów Smile Na https://www.kozaczek.pl/paznokcie-na-kar...tylizacje/ znalazłam swietne stylizacje paznokci i chcę wykonać kilka z nich.
Moje poprzednie tematy:


jaka mata piankowa dla niemowlaka
01-05-2022 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Zestaw do manicure
Najlepsza moim zdaniem jest nowość do paznokci Eveline Med+ , czyli olejek wcierka do paznokci, która jest ratunkiem do połamanych i mocno kruchych paznokci. Gdybyście byli zainteresowani, to zerknijcie sobie np. do Rossmanna, bo tam jest dostępna.

Moje poprzednie tematy:
19-05-2022 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karo29
Senior Member
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Zestaw do manicure
Uważam, że warto stawiać na paznokcie, które będą odzwierciedlały nasze preferencje i styl. Można znaleźć wiele przydatnych informacji na stronach takich jak https://lakieryhybrydowe.pl/ , które mogą pomóc w podjęciu decyzji. Co myślicie o takim podejściu?

Moje poprzednie tematy:
    30-05-2023 22:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    devlin
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Dec 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Zestaw do manicure
    W pracy manicurzystyki bardzo ważne jest to żeby miec dostęp do dobrej jakości materiałów jednorazowych do manicure czy do pedicure. Taką ofertę rzeczy typu polrski do paznokcie znajdziecie na tym sklepie internetowym https://beautiona.pl/pol_m_Manicure_Akce...-1257.html według mnie warto rzucić okiem, bo oferta szeroka a ceny naprawdę niskie Smile

    Moje poprzednie tematy:
    19-06-2023 14:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Manicure z pazurkiem embersrise 24 5,509 30-12-2023 19:06
    Ostatni post: Konstancja99
      dobry zestaw słuchawkowy do muzyki i gier, co polecacie? fashionrea 9 9,618 05-02-2023 11:10
    Ostatni post: IlonaMM

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS