Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie niepłodności - od czego zacząć?
Autor Wiadomość
Fanta
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2014
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Leczenie niepłodności - od czego zacząć?
Leczenie niepłodności - od czego zacząć?
Pytam dla starszej siostry, chciałabym jej jakoś pomóc, ale nie wiem czy to będzie zręcznie od razu sugerowac jej np. klinikę leczenia niepłodności, znalazłam w sieci taką: https://www.gyncentrum.pl/ czy może mogłabym jej coś innego doradzić?
Ona nieinternetowa jest i nie potrafi sobie za bardzo znaleźć wsparcia

?

Moje poprzednie tematy:
17-03-2022 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Leczenie niepłodności - od czego zacząć?
Przyczyn niepłodności u kobiet może być wiele ale często jest to endometrioza, też mam ten problem, zdiagnozowali to u mnie dopiero świetni lekarze ze szpitala medicover, specjalizują się tam w diagnostyce i leczeniu tej choroby

Moje poprzednie tematy:
12-04-2022 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Leczenie niepłodności - od czego zacząć?
Niepłodność u kobiet jest coraz bardziej powszechna, a jej powodów całe mnóstwo. W moim przypadku zajście w ciążę uniemożliwiała właśnie endometrioza, ale lekarze w moim mieście nie podjęli się leczenia, w zasadzie nie znałam nawet powodu niepłodności. Odpowiedniego specjalistę znalazłam w klinice leczenia niepłodności https://klinika-artemida.pl/ i dzięki odpowiednim badaniom doktor zdiagnozował endometriozę i zastosował leczenie farmakologiczne. Po kilku miesiącach udało mi się zajść w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę - miała 10 punktów w skali apgar. Razem z mężem planujemy mieć też syna, ale na razie czekamy, aż córeczka podrośnie i zaczniemy działać.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2022 07:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emma
Posting Freak
*****

Liczba postów: 970
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Leczenie niepłodności - od czego zacząć?
(12-04-2022 13:44)sammas napisał(a):  Przyczyn niepłodności u kobiet może być wiele ale często jest to endometrioza, też mam ten problem, zdiagnozowali to u mnie dopiero świetni lekarze ze szpitala medicover, specjalizują się tam w diagnostyce i leczeniu tej choroby

W moim przpadku było podobnie, dopiero jak trafiłam do placówki Medfemina to raz dwa zdiagnozowali endometrioze. Teraz mam zdrowego maluszka. Sprawdźcie ich ofertę - https://szpital.medfemina.pl/

Moje poprzednie tematy:
14-12-2022 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
reversa
Senior Member
****

Liczba postów: 414
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Leczenie niepłodności - od czego zacząć?
tak naprawdę od diagnostyki. Im wcześniej się wie o problemie tym większa szansa na sukces. Dobrze ze teraz nawet są takie domowe testy płodności dla mężczyzn jak Accu Sperm

Moje poprzednie tematy:
21-02-2023 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Leczenie niepłodności - od czego zacząć?
A słyszeliście o tym, że istnieją naturalne sposoby na leczenie niepłodności? Ostatnio natknęłam się na stronę: https://www.biorezonans-mokotow.pl/nieplodnosc/ tutaj jest więcej na ten temat. To gabinet medycyny naturalnej, który ma szeroką ofertę, więc warto o nim pomyślec.

Moje poprzednie tematy:
06-06-2023 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomocy! Zastanawiam się nad kriolipolizą, ale nie wiem, od czego zacząć! Meggem 0 97 31-01-2024 22:47
Ostatni post: Meggem
  Długa praca przy komputerze a wady wzroku - profilaktyka i leczenie kardamonka 0 248 06-11-2023 13:44
Ostatni post: kardamonka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS