Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przesyłka na paletach
Autor Wiadomość
danosia
Senior Member
****

Liczba postów: 681
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
przesyłka na paletach
Sprawa wygląda następująco - potrzebuję namiaru na taniego kuriera przewożącego przesyłki paletowe. Macie sprawdzone namiary? I kolejna sprawa czy można palety o większych gabarytach nadawać internetowo czy tylko i wyłącznie w punkcie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź

Moje poprzednie tematy:
14-03-2022 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
razdwatrzy
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: przesyłka na paletach
Jeśli planujecie często robić wysyłki na paletach to zastanowicie się nad tym, by zakupić europalety na stan. Takie palety mogą być wykorzystane wielokrotnie. Bardzo dobre palety oferuje firma SAS Group. To producent drewnianych palet. U nich możecie zakupić palety o typowych wymiarach, jak i zamówić palety na wymiar.

Moje poprzednie tematy:
    30-05-2022 14:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,817
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: przesyłka na paletach
    Jak często zajmujecie się np. na magazynie paletami? W jaki sposób wygląda u Was obsługa takich palet? Jestem przekonana, że powinniście rozejrzeć się za jakąś dodatkową pomocą, jeśli przygotowywanie i zabezpieczanie palet jest w Waszej firmie istotne. Do pomocy przy takich procesach warto zainteresować się takimi rozwiązaniami, jak owijarki do palet . Warto w nie inwestować?

    Moje poprzednie tematy:
    27-01-2023 19:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: przesyłka na paletach
    Odnośnie poszukiwań natomiast dostawcy palet drewnianych to możecie również zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Tartak Gałka https://tartakgalka.pl/ u którego można liczyć zarówno na wysoką jakość ich wykonania, wytrzymałość oraz trwałość na uszkodzenia ciężkimi załadunkami. Jednocześnie warto wspomnieć, że są opatrzone uznawanym na całym świecie certyfikatem EPAL oraz poddawane są obróbce fitosanitarnej ISPM15 oraz suszone w specjalistycznych komorach.

    Moje poprzednie tematy:
    22-02-2023 12:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    orzeszkowa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 281
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: przesyłka na paletach
    Tutaj również warto popatrzeć na dostępne palety https://pakobud.com.pl/ bo firma jest dosyć elastyczna jeśli chodzi o opakowania transportowe. W ofercie poza standardami mają też palety nietypowe oraz skrzyniopalety z płyty pilśniowej czy drewniane typowo do wysyłek większych gabarytów

    Moje poprzednie tematy:
    18-03-2023 15:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,453
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: przesyłka na paletach
    Czy wiecie czym różni się wysyłka palet w Polsce i za granicą? Jakiś czas temu przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na genialny artykuł w tym temacie - https://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadomo...-sie-rozni , który pomógł mi rozwiązać problem z dostawą.

    Moje poprzednie tematy:
    20-03-2023 15:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Karo29
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 276
    Dołączył: Sep 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: przesyłka na paletach
    Ja uważam, że to na tyle ważne kwestie, że warto dokładnie przemyśleć, w jaki sposób sobie z tym poradzić. Na stronie https://inrel.pl/oferta/wsparcie-organizacji-produkcji/ opisanych jest sporo informacji na temat wsparcia organizacji produkcji. Wiecie może, jak najefektywniej podejść do tego tematu?

    Moje poprzednie tematy:
      21-03-2023 20:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      zu0816
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 837
      Dołączył: Oct 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: przesyłka na paletach
      Zobacz sobie TAŚMY POLIESTROWE CENA Myśle, że mogą wam się przydać do zabezpieczenia towaru na paletach i nie tylko. Są wytrzymałe i elastyczne. Sama chcę je zamówić.

      Moje poprzednie tematy:
      22-03-2023 12:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      nieduzy
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,022
      Dołączył: Oct 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: przesyłka na paletach
      Jeżeli chodzi o transport towarów to warto też zainteresować się ofertą firmy Transpol - usługi transportowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, HDS: https://transport-gdansk.pl/ . Skontaktujcie się z tą firmą i koniecznie dopytajcie o szczegóły.

      Moje poprzednie tematy:
      23-03-2023 16:33
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kris12
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,101
      Dołączył: Mar 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: przesyłka na paletach
      Warto zawsze dobrze rozejrzeć się na rynku, aby nie przepłacić za wysyłkę palet. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj http://businesspl.com/index.php/informac...lac-palete i poczytajcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, porad i wskazówek, które warto wykorzystać, aby nie przepłacać. Taka wiedza na pewno się przyda.

      Moje poprzednie tematy:
      26-04-2023 22:33
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS