Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Router
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Router
Jak oceniacie routery marki Totolink na tle konkurencji? Widziałem ostatnio ciekawe promocje. Router już dawno mam do wymiany. Jeżeli macie solidny model na oku to dajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
28-01-2022 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Router
Wziąłem sobie router Totolinka, bo chciałem udostępniać lepiej dane między domownikami. Masz opcję podpięcia zewnętrznego dysku sieciowego, pełna usługa FTP. Takie rozwiązanie powiedzmy https://www.batna24.com/pl/p/totolink-a3...ifi-rmmmj. Stabilny internet, nikomu nie przerywa. To urządzenie, które działa w najnowszym standardzie. Do tego uproszczona identyfikacja użytkownika i sieci. Dla mnie bomba generalnie. Taki router premium dla laików.

Moje poprzednie tematy:
31-01-2022 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Router
A ja teraz postanowiłam zmienić dostawcę internetu na innego, bo mój jest drogi i wiecie bywa różnie z łączem. W sieci troszkę poszperałam i znalazłam ciekawą ofertę https://www.koba.pl - i tak zastanawiam się nad nią. Co możecie mi napisać o tej firmie i ich internecie?

Moje poprzednie tematy:
18-09-2022 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 387
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Router
Ja też szukam dobrego dostawcy i słyszałam że inea ma całkiem niezłą ofertę, mają podobno światłowód z symetrycznym łączem a to oznacza że to bardzo szybki i stabilny internet bez limitu danych

Moje poprzednie tematy:
27-10-2022 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Router
Dlatego że światłowód znany jest ze swojej szybkości, niezawodności i stabilności, zdecydowanie warto na niego postawić. Atrakcyjny pakiet internetu światłowodowego znajdziesz tutaj https://fiberlink.pl/. Działa on niezależnie od pogody, więc jest to dobra oferta. Zdecydowanie polecam sprawdzić.

Moje poprzednie tematy:
16-01-2023 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  How do I access my Netgear router if I forgot the password? laurenlewis 0 762 28-06-2019 13:35
Ostatni post: laurenlewis
  router czy access point? Iryss 1 983 18-09-2018 08:29
Ostatni post: miro55454

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS