Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia-jakie skończyliście?
Autor Wiadomość
bettti
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Studia-jakie skończyliście?
Jakie kierunki skończyliście i czy były to dobre decyzje?Ja po skończeniu dwóch kierunków studiów nie wiem czy jak bym mogła cofnąć czas to bym poszła na jedne czy drugie. Chyba wybrałabym coś w rodzaju szkoleń połączonych z praktyką (np:academyofbusiness.pl/pl/szko­lenia/cyb­erprzeste­pczosc%2C­138/) Na studiach przekazują nam czystą teorię, którą szybko zapomnimy bo nie jest poparta praktyką. Szkolenia mają nieco inną zasadę i moim osobistym zdaniem lepszą.

Moje poprzednie tematy:
24-04-2017 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Studia-jakie skończyliście?
Sama miałam okazję studiować dwa kierunki, jeden na politechnice, a drugi typowo językowy i powiem szczerze, że w ani jednym z tych przypadków moja praca nie wiąże się z drogą kształcenia. Bądź co bądź dzisiaj gdybym mogła jeszcze raz podjąć decyzję w zakresie, wzięłabym pod uwagę możliwość studiów za granicą, przy czym można się na taką opcję zdecydować, korzystając z pomocy The Swan School http://theswanschool.edu.pl/ chociażby w zakresie skompletowania dokumentów. Co o tym sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
25-04-2017 07:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magnetton
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Studia-jakie skończyliście?
Ja jeszcze studiów nie skończyłem, aktualnie 6 semestr N1, aczkolwiek w trakcie ich trwania znalazłem już pracę w zawodzie. Kierunek Informatyka

Moje poprzednie tematy:
    25-04-2017 21:31
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    michalciechan1
    Member
    ***

    Liczba postów: 100
    Dołączył: Nov 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Studia-jakie skończyliście?
    Ja chciałem rozwinąć się po magisterce, więc podjąłem studia podyplomowe z grafiki w Krakowie http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/grafika-reklamowa. Na razie jestem bardzo zadowolony. Dobrze wyposażone sale i wykładowcy zajmujący się na co dzień grafiką. Uczą praktycznie. Magisterkę robiłem w kierunku edukacji medialnej, więc wszystko się ładnie dopełnia Smile

    Moje poprzednie tematy:
    04-05-2017 11:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    greecy
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 47
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Studia-jakie skończyliście?
    Ja dopiero stoję przed wyborem odpowiedniej uczelni oraz kierunku, na którym się odnajdę. Jak na razie podoba mi się bardzo kierunek bezpieczeństwa wewnętrznego na specjalności detektywistyka na studiach we Wrocławiu. Na stronie http://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/detektywistyka/ znalazłem pełny opis tej specjalności i muszę przyznać, że od października chyba tam pójdę. Co myślicie o takiej specjalności? Mi się wydaję być w porządku, gdyż pracę będzie można z pewnością znaleźć, przykładowo w policji.

    Moje poprzednie tematy:
    09-05-2017 15:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Jakie studia są najlepsze dzisiaj? janecz 155 101,447 29-03-2024 00:30
    Ostatni post: magda676
      studia podyplomowe dajuber 2 261 23-02-2024 01:36
    Ostatni post: alicja930

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS