Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olejek
Autor Wiadomość
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Olejek
Można gdzieś uzyskać pomoc jak ułożyć terapię konopna, by uzyskać możliwie wysoką jej skuteczność. Szukam kogoś kto będzie w stanie mi pod tym kątem pomóc, ale jednocześnie za takie ułożenie terapii nie będzie liczył sobie bardzo wysokich kosztów. Jak znacie kogoś kto się tym zajmuje i możecie polecić to dajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
24-01-2022 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Olejek
Może próbuj mailowo napisać pod m420m@protonmail.com. To kontakt do grupy CBD/THC na Facebooku, która się zajmuje pomocą w układaniu terapii konopnych. Można liczyć na kompleksowe podpowiedzi z ich strony. Poradza jakie wybrać produkty i czego ewentualnie można się spodziewać po ich stosowaniu. To też szansa, by ewentualnie coś poradzili jeśli chodzi o wybór konkretnych produktów, które warto będzie wybrać.

Moje poprzednie tematy:
25-01-2022 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Olejek
(25-01-2022 10:35)pawelpruski napisał(a):  Może próbuj mailowo napisać pod m420m@protonmail.com. To kontakt do grupy CBD/THC na Facebooku, która się zajmuje pomocą w układaniu terapii konopnych. Można liczyć na kompleksowe podpowiedzi z ich strony. Poradza jakie wybrać produkty i czego ewentualnie można się spodziewać po ich stosowaniu. To też szansa, by ewentualnie coś poradzili jeśli chodzi o wybór konkretnych produktów, które warto będzie wybrać.

Ciekawe czy sklepy proponujące preparaty konopne mają wiedzę na temat bogactwa działania tych produktów?
Czy tylko tych kilka słów z ulotki mogą przedstawić?


___________
polecam przeczytać
https://www.polgloss.pl/ochrona-obwodowa/

Moje poprzednie tematy:
27-01-2022 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Olejek pawelpruski 2 303 13-10-2022 14:23
Ostatni post: jowitta41
  Olejek pawelpruski 1 284 10-05-2022 09:52
Ostatni post: elacara

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS