Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejski styl w aranżacji domu.
Autor Wiadomość
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Miejski styl w aranżacji domu.
Fototapeta to super pomysł, szczególnie przy tematycznej aranżacji mieszkania.
Mi się bardzo podoba ta fototapeta: [Obrazek: Amerykanskie_taksowki__26646994__7761.jpg]
Jeśli szukasz większej ilości grafik na ścianę to polecam Ci sklep Foteks. Mają do wyboru ponad 14mln grafik.

Moje poprzednie tematy:
28-02-2017 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AskaM
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Miejski styl w aranżacji domu.
Ostatnio byłam u znajomego, który jest fanem motoryzacji i jakież było moje zdziwienie, że jeden pokój miał bardzo tematyczny pod swoje hobby. Meble w tym pokoju były inspirowane wyścigami samochodowymi, a największe wrażenie zrobiła na mnie kanapa i fotele. Mówił, że robił zamówienie przez sklep internetowy rsFurniture http://krajowy.biz/firma,rsfurnitureeu autoryzowanego przedstawiciela amerykańskich mebli linii PitStop Furniture. Naprawdę było to coś innego, wręcz bym powiedziała dla koneserów, bo kształty mebli nawiązują do rzeczywistych elementów pojazdów wyścigowych.

Moje poprzednie tematy:
28-02-2017 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalciechan1
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Miejski styl w aranżacji domu.
Pokój w aranżacji pod hobby to całkiem ciekawa sprawa. Przyznam, że też robiłem tak. Moje biuro pomalowałem w jasnych kolorach a na jednej ze ścian położyłem fototapetę https://topago.eu/content/11-fototapety-dla-firm. Taki industrialny design. Prezentuje się to profesjonalnie i inspiruje do pracy i działania Smile

Moje poprzednie tematy:
01-03-2017 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wnetrzarski-maniak
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Miejski styl w aranżacji domu.
A co myślicie o stylu prowansalskim? Meble prowansalskie nawiązują do magicznej, lawendowej Prowansji + dodatki i francuski klimat gotowy Smile

Moje poprzednie tematy:
    07-03-2017 17:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fiessta
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 3
    Dołączył: Jul 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Miejski styl w aranżacji domu.
    Rzeczywiście bardzo fajny pomysł Smile Czekam na więcej takich inspirujących artykułów Smile Ja właśnie szukam jakiegoś portalu z którego mógłbym zamówić jakieś fajne i w miare tanie klamki do drzwi Smile Może znacie takie miejsce i moglibyście mi coś polecić? Będę wdzięczny, pozdrawiam Smile

    Moje poprzednie tematy:
      18-07-2017 20:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      lena007
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,315
      Dołączył: Jun 2016
      Reputacja: 2
      Status: Offline
      Post: #16
      RE: Miejski styl w aranżacji domu.
      Warto na pewno czerpać pomysły z tego bloga http://www.doomsmoker.pl/ . Jest tam wiele informacji, porad oraz wiadomości o nowościach, dzięki czemu można być zawsze na bieżąco. Myślę, że takie miejsce jest warte uwagi.

      Moje poprzednie tematy:
      18-02-2018 01:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      adolescencia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 892
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #17
      RE: Miejski styl w aranżacji domu.
      Myślę, że bardzo ważnym elementem w każdym mieszkaniu czy też domku jest oświetlenie Wink to ono sprawia, że tworzy się dzieki temu jakiś fajny klimacik Wink Ze swojej strony mogę Wam polecić sklep Idea Vetro z nowoczesnymi szklanymi lampami https://ideavetro.pl/ ! Bardzo fajna rzecz, mam nadzieję, że skorzystacie na tym tak samo jak i ja, rzućcie sobie okiem i przeglądnijcie ofertę, bo na pewno znajdziecie coś dla siebie Wink

      Moje poprzednie tematy:
      18-02-2018 22:59
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      orzeszkowa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 281
      Dołączył: Oct 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #18
      RE: Miejski styl w aranżacji domu.
      Nowoczesny/miejski styl właściwie chyba teraz każdemu kojarzy się z czymś innym, ale jedno jest pewne: na pewno jest "szybki" ;p Mężowi bardzo zależało na urządzeniu naszego nowego M właśnie w takim stylu. Wnętrze miało pokazywać naszego ducha - bo tacy jesteśmy. Rzeczywiście najlepiej czerpać inspiracje z sieci, bo w tym "amoku" zapomina się o podstawowych rzeczach ;p Sporo aktualnych trendów opisują tutaj http://inspiracje.dre.pl/ My w sumie zapomnieliśmy o drzwiach przy aranżacji ;p Na szczęście póki co mieszkamy sami, więc te pół roku dało się przeżyć Wink Dlatego nasz walentynkowy wspólny prezent to Silia ;p nowe drzwi do sypialni, łazienki i pokoju gościnnego. Wzięliśmy jeden model, bo podpasował nam koncepcyjnie co prawda z różnymi laminatami, ale jednak Wink

      Moje poprzednie tematy:
      22-02-2018 21:46
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      AnnaSobot
      Member
      ***

      Liczba postów: 85
      Dołączył: Jun 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #19
      RE: Miejski styl w aranżacji domu.
      Wydaje mi się, że do tego stylu pasują lampy industrialne. Ja np. całe mieszkanie mam urządzone w stylu industrialnym, sama też ostatnio wymieniałam lampy i zdecydowałam się na zakupy w sklepie Dekoori.pl. Mają dobre ceny, a okazało się, że lampy też są bardzo dobrej jakości. Możecie zajrzeć tutaj: https://www.dekoori.pl/kategoria/lampy-i...ialne-loft

      Moje poprzednie tematy:
      22-03-2018 14:30
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      mart12345
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 266
      Dołączył: Feb 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #20
      RE: Miejski styl w aranżacji domu.

      Moje poprzednie tematy:
      22-03-2018 17:18
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Co przy budowie domu Kalamaro 375 151,037 15-02-2024 10:12
      Ostatni post: Melka
        Projekty domu 1979Tomek 33 21,666 13-01-2024 13:48
      Ostatni post: jowitta41

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS