Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olejek
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Olejek
Jesteście w stanie mi podpowiedzieć jak stosować oleje CBD, by uzyskać pozytywne efekty w związku z problemami z łuszczycą? Jak to wygląda jeśli chodzi o ceny takie oleje, na co obecnie można liczyć jeśli chodzi o proponowane produkty. Ewentualnie jak to wygląda jeśli chodzi o koszty ułożenia takiej terapii od A do Z przez kogoś kto faktycznie w temacie ma doświadczenie i może taką profesjonalną pomoc zaoferować.

Moje poprzednie tematy:
20-01-2022 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Olejek
Jeśli obawiasz się o duże koszty przy układaniu terapii konopnej to polecam się skontaktować z grupą https://www.facebook.com/groups/2623109481051786. Świetna ekipa z bardzo dużą wiedzą na temat konopi i faktycznie na to ich doświadczenie można liczyć. Nie stawiają zaporowej ceny, można liczyć na kompleksową pomoc z ich strony i indywidualne ustalenia co do tego jakie będą ostatecznie koszty więc za to dla nich brawa i na pewno będą godni polecenia.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2022 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Olejek
Jakie macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://nq-health.com/pl/sklep/ , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi olejkami CBD w bardzo atrakcyjnej cenie.

Moje poprzednie tematy:
13-10-2022 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Olejek pawelpruski 1 275 10-05-2022 09:52
Ostatni post: elacara
  Olejek RSO pawelpruski 1 242 04-05-2022 10:09
Ostatni post: elacara

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS