Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zelazo
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Zelazo
Mam problem z brakami żelaza w organizmie, szukam jakiegoś dobrego preparatu, który pozwoli mi te braku uzupełnić. Znacie jakąś sensowną propozycję, po którą będzie można sięgnąć i rzeczywiście dobrze sprawdzi się w praktyce? Niestety te braki mocno wpływają na moje samopoczucie więc potrzebuje czegoś co pozwoli mi sobie z tym poradzić.

Moje poprzednie tematy:
20-11-2019 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zelazo
Mi znajomy polecił na poprawę wyników jeśli chodzi o żelazo taką opcję jak Captafer i rzeczywiście wyniki są lepsze mimo, że w składzie tego konkretnego preparatu w ogóle nie ma żelaza. To interesujące rozwiązanie, które jednak w rzeczywistości daje efekty.

Moje poprzednie tematy:
21-11-2019 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zelazo
Warto urozmaicać to co jemy na co dzień, aby dostarczać kluczowych składników odżywczych. Chociaż czasem sie tak zdarza, że mamy na przykład niedobory żelaza co może później doprowadzić do anemii. Dlatego u mnie na przykład super sprawdza się actiferol https://actiferol.pl/ To bardzo dobry i skuteczny suplement, który doskonale poradzi sobie z niedoborami w naszym organizmie.

Moje poprzednie tematy:
20-01-2022 00:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS