Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hala
Autor Wiadomość
Melaska
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Hala
Prowadząc biznes związany z halami, magazynami, szeroko pojetym przemysłem, na pewno nie będzie wam obca logistyka i kwestie transportu. Dlatego też warto znać takie firmy jak http://astonpartner.pl zajmujące się transportem międzynarodowym. Na ich wyposażeniu jest szeroka flota pojazdów nawet takich do 24 ton

Moje poprzednie tematy:
16-06-2018 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Hala
Tak się składa, że firm budujących hale jest od groma. Ja, proponuję skontaktować się z firmą Commercecon. Zleciłem jej budowę mojego magazynu i ze wszystkim uporała się wzorowo. Mało tego, firma nie angażowała mnie w kwestie, w których inne firmy nieustannie czegoś ode mnie chciały...

Moje poprzednie tematy:
25-06-2018 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Hala
Skoro już wiesz jaką wybrać firmę do budowy hali magazynowej, czy wiesz już gdzie zamówić do niej wyposażenie? Wiadomo, że wyposażenie magazynu musi być naprawdę solidne. Wszystko oczywiście zależy co chcesz tam przechowywać, ale przykładowo firma Nedcon oferuje świetne rozwiązania niezależnie od ładunku czy obciążenia. Myślę, że możesz zapoznać się z ich ofertą bliżej, bo mają naprawdę szeroki wybór w różnych doskonałych opcjach.

Moje poprzednie tematy:
27-06-2018 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Hala
To prawda, że firm oferujących budowy hal jest sporo. Ja zdecydowałam się na halę ze stali i aluminium, które oferuje firma https://namplan.pl/hale-magazynowe/ . Przede wszystkim taka hala powstaje bardzo szybko. Hala wyposażona jest w automatyczną bramę wjazdową dla wózków widłowych i tirów.

Moje poprzednie tematy:
04-07-2018 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manio
Member
***

Liczba postów: 106
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Hala
Ja przy budowie swojej hali skorzystałem z oferty firmy Kobex http://agrohale.eu/hale-z-obudowa-z-plyty-warstwowej/, która ma wieloletnie doświadczenie w budowie hal z płyty warstwowej. Pracownicy wykonują swoją pracę bardzo profesjonalnie i zawsze służą fachową pomocą. Jeśli ktoś szukałby firmy, która wykonuje takie zabudowy, to zdecydowanie ich polecam.

Moje poprzednie tematy:
05-07-2018 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Majciej
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #36
RE: Hala
Jestem dyrektorem jednej z hal produkcyjnych i od dłuższego czasu irytowała mnie niekompetencja kierowców, którzy przywożą nam półprodukty. Notorycznie dobijając do rampy, powodowali jej zarysowania i odkształcenia. W drodze negocjacji z dyrektorem przedsiębiorstwa, wymyśliliśmy, że kłopot może być rozwiązany przy wykorzystaniu odbojnic. Nie wiem czy się spotkaliście z takim rozwiązaniem https://www.wsltd.eu/produkty/odbojnice-...je-rampowe ale ja już po krótkim użytkowaniu widzę, że miało to sens i spełnia to oczekiwany rezultat.

Moje poprzednie tematy:
    05-07-2018 12:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    powietrze
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 3
    Dołączył: Jul 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: Hala
    Jeżeli mamy halę, koniecznie musimy zapewnić jej odpowiednią wentylację. Nie ważne, czy są w niej pracownicy, czy tylko składowane przedmioty. Warto o to zadbać, żeby nie było niemiłych niespodzianek. A przy okazji owszem, klimatyzacja, ogrzewanie i tak dalej... Dla dobrego rozplanowania przydają się kanały prostokątne. Oszczędność miejsca przede wszystkim.

    Moje poprzednie tematy:
      09-07-2018 12:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Bartbu
      Member
      ***

      Liczba postów: 63
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #38
      RE: Hala
      Nam potrzebna była ostatnio firma zajmująca się cięciem blach i obróbką CNC, kontaktowaliśmy się z http://akrostal.pl

      Moje poprzednie tematy:
        11-07-2018 11:06
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        marysia8383
        Senior Member
        ****

        Liczba postów: 371
        Dołączył: Mar 2014
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #39
        RE: Hala
        Budowa hal zajmuje się chociażby firma http://mix.waw.pl/budowa-produkcja-hal.html . Z tego co wiem, cieszą się naprawdę dobrymi opiniami. Taka budowa hal to czasami bardzo opłacalna inwestycja. Możemy później wynająć taką powierzchnię firmie i czerpać z tego zyski. Trzeba jednak wybrać do tego celu firmę, dla której budowa hal to bułka z masłem i którzy naprawdę znają się na tym co robią.

        Moje poprzednie tematy:
        11-08-2018 13:23
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        ZofiaKowalska
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 4
        Dołączył: Aug 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #40
        RE: Hala
        szczerze mówiąc to nie

        Moje poprzednie tematy:
          13-08-2018 00:12
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            Hala produkcyjna dla firmy karolina_61866 139 44,526 18-03-2024 18:07
          Ostatni post: Katarzyna88
            hala wynajem karumas 6 700 06-12-2023 03:55
          Ostatni post: biddu

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS