Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domy z drewna
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Domy z drewna
Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną firmę, która zajmuje się budowaniem domów z drewna? Zależy mi na tym, żeby był on całoroczny. Jak na razie trafiłem na taką propozycję http://www.wakodomy.pl/ . Myślicie, że będzie to dobry wybór? Z tego co widzę to ich domy prezentują się naprawdę dobrze. Koniecznie dajcie znać co uważacie na ten temat, dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
19-01-2022 01:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Domy z drewna
Ja szukam domu parterowego ze względu na to, że mój mąż nie byłby już w stanie chodzić po schodach. projekt domu parterowy to najlepsze rozwiązanie dla nas, dlatego tak często szukam projektów po stronach https://www.ibudhaus.pl/domy-parterowe/ Smile

Moje poprzednie tematy:
22-01-2022 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Domy z drewna
A skoro już jesteśmy przy budowie domów, to czy przeglądacie sobie czasami gotowe projekty domów? Ja ostatnio natknęłam się na bardzo fajny projekt Willa Parkowa na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parkowa-c. Pomyślałam, że świetnie byłoby w takim domu zamieszkać Smile A Wy co o nim sądzicie?

Moje poprzednie tematy:
30-01-2022 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Domy z drewna
Jeżeli byłaby Wam potrzebna porządna biała farba do drewna to moim zdaniem, tego typu asortyment można znaleźć w całkiem dobrej cenie na stronie sklepu farbydodrewna.pl. Koniecznie sobie tam zerknijcie, a myślę że nie będziecie rozczarowani.

Moje poprzednie tematy:
15-02-2022 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 473
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Domy z drewna
Domy drewniane można rzeczywiście szybciej postawić ale niekoniecznie taniej, nie można też powiedzieć, że takie domy są solidne tak jak te murowane. Jeśli miałabym wybierać to na pewno zdecydowałabym się na budowę domu murowanego, projekty domów tego typu bez problemu znajdziecie w sieci i to w bardzo dobrej cenie. Warto zdecydować się na zakup projektu domu z kosztorysem, on ułatwi zaplanowanie oraz realizację budowy domu.

Moje poprzednie tematy:
25-02-2022 02:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Domy z drewna
jesli szukacie ciekawych projektów domów to polecę wam tę stronę https://projektyzwizja.pl/ jest tu multum projektów do wyboru, zarówno małych, parterowych jak i większych z podwójnym garażem Smile Jak by nie patrzeć to wybór odpowiedniego projektu to podstawa.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2022 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Domy z drewna
Fajna sprawa, ale ja myślę, że serio, to kluczowe, by wiedzieć, co robić, a czego nie. Jednak jakieś doświadczenie trzeba mieć i mi się wydaje, że naprawdę dobrym pomysłem będzie budowanie tego, co się nam uda, a co nie. Dlatego doradca kredytowy Koszalin będzie pomocny. Bo, jak wiadomo, warto zadbać o siebie.

Moje poprzednie tematy:
18-07-2022 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Domy z drewna
Zaciekawiła mnie niedawno oferta toreb na laptopa i właśnie też na takie dodatki opłaca się spoglądać. Laptop musi być dobrze zabezpieczony podczas podróży.

Moje poprzednie tematy:
22-07-2022 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nowoczesne domy szkieletowe karumas 1 113 06-09-2023 09:08
Ostatni post: Eagle
  narzędzia do drewna karumas 1 142 01-10-2022 12:25
Ostatni post: Olaprima

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS