Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia dla dzieci
Autor Wiadomość
Sebataa
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Terapia dla dzieci
Ja wiem, że tam dobrzy psychiatrzy dziecięcy przyjmują. Akurat o terapii dla dorosłych nie słyszałam, ale mają bardzo doświadczoną, wyspecjalizowaną kadrę, więc myślę, że w tym zakresie również pomogą. Jeśli zaś chodzi o psychiatrę dziecięcego, to na pewno warto udać się do doktor Aleksandry Jaszczak ( można sobie zobaczyć, w czym konkretnie się specjalizuje: http://psychomedic.pl/psychiatra-dzieci-...-warszawa/ ). Poradnia jest czynna codziennie, nawet w weekendy, można przedzwonić i umówić się na konsultację: 22 254 88 88.

Moje poprzednie tematy:
29-05-2016 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: Terapia dla dzieci
A co ona daje?

Moje poprzednie tematy:
31-08-2017 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Terapia dla dzieci
W Psychomedic zajmują się również diagnozowaniem autyzmu. Tutaj https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-...-aspergera sobie można zerknąć i poczytać. Zajmuje się tym zespół lekarzy.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2017 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #4
RE: Terapia dla dzieci
W przypadku problemów natury psychologicznej u dzieci, szczególnie autyzmu, bardzo ważna jest terapia w domu. Obecnie coraz popularniejsza staje się metoda Krakowskiej. Wszelkie niezbędne przy niej pomoce rehabilitacyjne można znaleźć w https://juniora.pl/kocham-czytac-ksiazki-c-56.html , a przy tym z tego co czytałam, wynika, że rodzice nader pozytywnie oceniają jej wyniki.

Moje poprzednie tematy:
16-10-2017 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Terapia dla dzieci
ja chodziłam ze swoim synkiem ( ma stwierdzony zespół aspergera ) na terapię behawioralną do ośrodka Logos w Warszawie ( na targówku ). Choć nie liczyłam na spektakularne efekty to już po 2 miesiącach dziecko mocno się wyciszyło i zaczęło ładnie współpracować i z nami i z paniami w przedszkolu. Grunt to nie bagatelizować problemów i szukać profesjonalnej pomocy.

Moje poprzednie tematy:
17-10-2017 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Terapia dla dzieci
Jeśli chodzi o dzieci z autyzmem, to myślę, że warto zdecydować się na terapię wg metody Krakowskiej. Tutaj https://juniora.pl/kocham-czytac-ksiazki-c-56.html znajdziecie wszelkie niezbędne pomoce terapeutyczne. Praca z takim dzieckiem, to nie tylko specjalistyczne zajęcia, ale również nasze zaangażowanie.

Moje poprzednie tematy:
15-11-2017 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Terapia dla dzieci
Z tego, co mi wiadomo, to takie terapie dla dzieci prowadzi również Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Łodzi http://centrum-futurum.pl/. Odbywają się tam zarówno terapie behawioralne, jak i psychologiczne - zarówno jedne jak i drugie przynoszą bardzo dobre efekty Smile Przeznaczone są one między innymi dla dzieci z deficytami uwagi, trudnościami w relacjach z rówieśnikami, zaburzeniami zachowania itp.

Moje poprzednie tematy:
22-12-2018 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monika
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Terapia dla dzieci
Znam też dzieci, które mają różne zaburzenia związane ze słuchem i są wysyłane na trening słuchowy johansena, co oczywiście jest jak najbardziej zrozumiałe, ale takie dzieci czasem tracą przy tym poczucie własnej wartości. Nie można zapominać o opiece psychologa, na pewno polecę ich rodzicom wasze rekomendacje.

Moje poprzednie tematy:
14-01-2019 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Terapia dla dzieci
Jako osoba doświadczona ciążą autystyczną, wiem, że mamy sporo problemów w przyszłości. Dlatego, mimo że dziecko ma dopiero roczek, sprawdzam już możliwości jego kształcenia. Nie jest łatwo, ale wydaje mi się, że dajemy radę, tylko odpowiedni terapeutyczny punkt przedszkolny dla dzieci autyzmem warszawa musimy znaleźć. Co wy na to? Co mi polecicie?

Moje poprzednie tematy:
30-07-2022 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coco2
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Terapia dla dzieci
Jeżeli dziecko ma 13+ to zdecydowanie mnóstwo osób poleca gabinet psychoterapeutyczny Konstancin-Jeziorna na ul Plac Zgody 9/15. Mojej znajomej córka chodziła do nich przez ponad 2 lata i uporali się z jej depresją, a miała już na tyle poważny problem że nikt nie mógł jej pomóc, dopiero oni.

Moje poprzednie tematy:
    04-08-2022 12:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      dieta lekkostrawna dla dzieci kojawoko 1 97 Wczoraj 13:04
    Ostatni post: dajuber
      Prezent dla dziewczyny Kleofas34 70 26,777 18-04-2024 13:26
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS