Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózek dla dziecka
Autor Wiadomość
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wózek dla dziecka
Pilnie poszukuję solidnego wózka, ktory sprawdzi się w każdym terenie. Mieszkamy na wsi i wózek czasami będzie musiał pokonać mocno dziurawe drogi. Będę wdzięczna za pomoc

Moje poprzednie tematy:
08-01-2022 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
olka22
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wózek dla dziecka
My zdecydowaliśmy się na model Axo od Cavoe. To idealny wózek na wiejskie tereny. W miescie też się sprawdzi, ale jest stworzony jako wózek terenowy. Posiada amortyzatory, dużo, niepompowane koła i jest lekki. Daje radę nawet na mocno dziurawej drodze.

Moje poprzednie tematy:
11-01-2022 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,820
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wózek dla dziecka
W moim przypadku wybór wózka był bardzo trudny i problematyczny. Poświęciłam mnóstwo czasu na czytanie opinii i porównywanie ofert. Najbardziej obiecująco zapowiadał się euro-cart volt pro. Wybór wydał mi się kuszący ze względu na cenę, ale też wielozadaniowość i bezpieczeństwo, które oferował ten wózek. Nie rozczarował mnie, jestem z niego w pełni zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
18-01-2022 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wózek dla dziecka
Myślę, że tutaj https://www.sklep-smile.pl/wozki-dziecie...gowe/thule możecie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Kilka moich znajomych tam robiło już zakupy i jest bardzo zadowolonych. Z tego co wiem mają oni wózki bezpieczne, lekkie, funkcjonalne i nowoczesne.

Moje poprzednie tematy:
21-02-2022 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wózek dla dziecka
Na każdy teren to na pompowanych kołach polecam. Szczególnie Riko Basic Pastel, zerknij sobie nawet online jaki to model. Ja w sklepie jak zobaczyłam to od razu dałam zaliczkę. Jest bardzo solidny i stabilny, gondola jedna z większych. Koła pompowane, na pewno dadzą radę na wiejskiej drodze.

Moje poprzednie tematy:
01-05-2022 00:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #6
RE: Wózek dla dziecka
Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://sklepzkolami.pl/kategoria-produktu/magazyn/ , na której znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych i profesjonalnych kół oraz zestawów kołowych dla firm oraz domów. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Moje poprzednie tematy:
21-09-2022 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wózek dla dziecka
Zabierając się za poszukiwania przede wszystkim funkcjonalnych, bezpiecznych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie fotelików samochodowych to możecie w takim razie wziąć pod uwagę również ofertę przygotowaną przez Recaro Kids u których znajdziecie na przykład wersję Salia 125 https://www.recaro-kids.pl/ imponuje zarówno bezpieczeństwem dziecka w trakcie jazdy, jak i długością użytkowania, od urodzenia aż do 7 lat.

Moje poprzednie tematy:
19-04-2023 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wózek dla dziecka
A słyszeliście o Cavoe Moi+? Ja już od jakiegoś czasu mam ten wózek na oku. Według mnie jest naprawdę wart uwagi, a przede wszystkim bardzo lekki i zgrabny, więc nie będzie przeszkadzać nawet w podróży.

Moje poprzednie tematy:
14-03-2024 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jakie łóżeczko dla dziecka ? maminka 32 36,053 26-03-2024 20:35
Ostatni post: dajuber
  wózek spacerowy dajuber 0 19 26-03-2024 14:51
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS