Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione produkty do ust
Autor Wiadomość
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ulubione produkty do ust
W sumie to powiem Wam szczerze, że ostatnio przekonałam się co do makijażu ust i praktycznie zawsze mam w torebce jakiś kosmetyk tego typu. Dzięki temu dbam też o odpowiednie nawilżenie ust. Staram się wynajdywać w sklepach perełki, które są świetne jakościowo, ale też przystępne cenowo. Ostatnio natrafiłam w Ezebrze na propozycję błyszczyków od Essence: https://www.ezebra.pl/pl/menu/blyszczyki...-5228.html zdecydowałam się zamówić jeden z nich i teraz to po niego sięgam najczęściej. Usta wyglądają na soczyste i zadbane. Dodatkowo nie muszę nakładać go bardzo starannie - wystarczy na szybko przejechać po ustach i mamy bardzo fajny efekt. W moim przypadku makijaż ogranicza się obecnie do tuszy do rzęs i właśnie produktu do ust. Dlatego też wydaje m się, że jestem dobrą recenzentką w tym temacie Big Grin Ogólnie jeżeli planujecie zakupu kosmetyczne to warto sprawdzać właśnie drogerię Ezebra - mają rozsądne ceny, szybko realizują zamówienia i dodatkowo od określonej kwoty macie darmową wysyłkę.

Moje poprzednie tematy:
13-01-2022 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Ulubione produkty do ust - betty36 - 06-01-2022, 15:11
RE: Ulubione produkty do ust - adolescencia - 13-01-2022 19:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS