Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami?
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami?
Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami? Chce się zdecydować na zakup takiego sprzętu i zastanawiam się co wybrać. Ogólnie sporo różnych propozycji jest na rynku i niektóre sporo kosztują więc jeśli chodzi o zakup też chciałbym się tutaj kierować jakąś opcją dobrego sprzętu, który faktycznie w praktyce będzie się dobrze sprawdzał. Jak możecie coś sensownego polecić to dajcie znać.

Moje poprzednie tematy:
04-01-2022 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Layla16
Posting Freak
*****

Liczba postów: 885
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami?
Mi zakup wideorejestratora polecił mechanik i nie żałuje. Miałam jedną dziką akcję na drodzę i przynajmniej mogłam sprawdzić kto zawinił. No wiecie, jak zobaczyli kobietę, to myśleli, że to moja wina. Z resztą dobry mechanik to podstawa. Trafiłam na serwis ferrari parę lat temu dzięki znajomym i nie żałuje. Samochodem jeździ mi się dobrze i na rady mechanika zawsze mogę liczyć.

Moje poprzednie tematy:
18-01-2022 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jakie macie doświadczenia z wideorejrestratorami?
Jeśli chodzi Ci o rejestrator, który będzie można kupić w dobrej cenie to polecam XBlitz Black Bird 2.0 - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery...ry/xblitz, nieduży rejestrator wykonany w kwadracie z Full HD i cena poniżej 250 złotych więc to będzie faktycznie taka opcja, która na tle innych rejestratorów będzie wypadała bardzo pozytywnie pod względem ceny. Warto skorzystać i zdecydować się na zakup rejestratora, wydaje mi się, że to optymalna opcja jak ktoś nie chce wydawać majątku.

Moje poprzednie tematy:
19-01-2022 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie klocki hamulcowe wybrać ? maminka 3 1,302 24-08-2023 11:09
Ostatni post: barto776
  Motocykle - macie? planujecie kupić? Spock 44 50,821 22-06-2023 13:48
Ostatni post: magda676

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS