Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wideorejestrator jaki wybrac
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Wideorejestrator jaki wybrac
Chce się w końcu zdecydować na zakup rejestratora do auta i tak się zastanawiam na jaki sprzęt warto się zdecydować? Jeśli ewentualnie znacie jakąś markę, która możecie pod tym kątem polecić to dajcie znać. To będzie mój pierwszy sprzęt do auta i tak się zastanawiam czy lepiej się decydować na taki rejestrator wyłącznie na przednią szybę czy też na tył auta. Jeśli ktoś jest na bieżąco z tymi urządzeniami to dajcie znać co warto wybierać.

Moje poprzednie tematy:
04-01-2022 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wideorejestrator jaki wybrac
Myślę, że jeśli chodzi o dobrze funkcjonujący wideorejestrator to na markę Xblitz - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery...ory/xblitz będzie można liczyć. U mnie model GO SE fajnie się sprawdza. Ogólnie model nie jest zbyt duży, urządzenie funkcjonuje na wysokim poziomie, nagrywanie w FH. Jeśli szukasz kamery, która będzie w dobrej cenie a jednocześnie będzie się w praktyce dobrze sprawdzać to można na ten model liczyć. Ale ogólnie XBlitz ma sporo tych urządzeń więc coś tam pewnie się wybierze.

Moje poprzednie tematy:
19-01-2022 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
IlonaMM
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wideorejestrator jaki wybrac
Odnośnie poszukiwań ciekawych kamer samochodowych to warto sprawdzić ofertę producenta Manta u którego jest kilka ciekawych propozycji w zakresie wideorejestratorów samochodowych jak na przykład zestaw - Rejestrator jazdy Manta DVR503F G-sensor WDR FHD + Karta Pamięci Goodram 32GB MICRO SDHC CLASS 10 w przypadku którego rozdzielczość FHD, rzeczowy dowód w przypadku kolizji, G-sensor, zabezpieczenie nagrań przed skasowaniem oraz WDR (szeroki zakres dynamiki obrazu).

Moje poprzednie tematy:
04-05-2023 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jaki samochód warto kupić ? karumas 9 451 27-03-2024 13:58
Ostatni post: Eagle
  Jak wybrać samochód? Niepokorny 158 134,785 26-03-2024 15:20
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS