Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na naukę
Autor Wiadomość
leo
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Pomysły na naukę
Najlepiej uczyć się w domu, bez stresu. Chyba dlatego kursy online takie jak ten www.iExcel.pl są takie popularne.

Moje poprzednie tematy:
13-05-2018 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Pomysły na naukę
A w jakich szkolach ucza sie wasze dzieci? My zdecydowalismy sie na Niepubliczna Szkołe Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie. Tutaj jest dobra kadra nauczycieli. To przede wszystkim trzeba wziac pod uwage przed wyborem szkoly.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2018 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Pomysły na naukę
Do jakiej szkoly pusciliscie swoje dzieci? Dobrzy nauczyciele to takze wazne, by dzieci chcialy sie uczyc. Taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest jedna z lepszych prywatnych placowek. Mozna do takiej puscic dziecko. Jak oceniacie takie szkoly?

Moje poprzednie tematy:
11-12-2018 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Pomysły na naukę
Jak dla mnie powinniśmy cały czas się rozwijać. Trzeba wiedzieć tylko jaki kierunek bedzie dla nas odpowiedni. Czytałam,że ten https://sei.edu.pl/produkt/technik-rachunkowosci/ jest wart zainteresowania. Nie ma później problemu ze znalezieniem pracy

Moje poprzednie tematy:
13-03-2019 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafon
Member
***

Liczba postów: 98
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Pomysły na naukę
Moim zdaniem robotyka w szkole podstawowej i ogólnie nauka programowania i robotyki od najmłodszych lat to doskonały pomysł, który kształtuje dzieci już od małego.

Moje poprzednie tematy:
    17-10-2019 16:07
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleksy3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 302
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Pomysły na naukę
    Warsztaty z programowania i robotyki dla dzieci prowadzone przez szkołę https://roboblocks.pl w Tarnowie to może być dobry sposób na odczarowanie mało interesujących lekcji matematyki. Prowadzone zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży stanowią połączenie nauki z zabawą.

    Moje poprzednie tematy:
    05-12-2019 13:35
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ninjaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 642
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Pomysły na naukę
    W szkole podstawowej, do której już od 3 lat chodzi mój syn ( prywatna podstawówka Edison na warszawskim Wilanowie) jest mnóstwo ciekawych zajęć fakultatywnych, które rozwijają pasje i zainteresowania dzieci. Generalnie placówkę polecam bo prezentują wysoki poziom a nauczyciele mają ogromne doświadczenie i bardzo angażują się w swoja prace. Lekcje są ciekawe i interesujące, dopasowane do dzieci tak, by były w stanie wynieść z nich jak najwięcej.

    Moje poprzednie tematy:
    10-12-2019 10:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maminka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,231
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #28
    RE: Pomysły na naukę
    Bardzo fajnym sposobem na pomoc i zrozumienie zadań z matematyki czy fizyki jest taka aplikacja SIRIO https://sirio.app/ . Według mnie jest to bardzo fajna sprawa i ogromna pomoc dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich. Aplikacja działa w ten sposób że ściągamy ją a następnie robimy zdjęcie zadania do wykonania i wysyłam do niej. Po kilku minutach
    dostajemy rozwiązanie,a także wytłumaczenie jak je wykonać . Uważam że fajnie jest mieć taką aplikację u siebie w telefonie zawsze może się przydać przy odrabianiu pracy domowej Smile

    Moje poprzednie tematy:
    20-12-2019 18:30
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rafon
    Member
    ***

    Liczba postów: 98
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #29
    RE: Pomysły na naukę
    Ja osobiście polecam zestaw do nauki podstaw robotyki i programowania, a także dołączone do niego lego wedo oprogramowanie, które pozwala sterować stworzonym robotem.

    03-01-2020 16:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kostusia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,024
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #30
    RE: Pomysły na naukę
    Ja bardzo lubię naukę online i jeżeli Ciebie też taka forma nauki interesuje to koniecznie zerknij sobie na kurs Speakingo albo na bloga miesiące po angielsku tam masz masę fajnych wpisów a kurs jest naprawdę warty uwagi więc warto się nim porządnie zainteresować.

    Moje poprzednie tematy:
    13-01-2020 15:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Pomysły na prezenty dla nauczycieli. Myszka 0 588 03-08-2020 10:12
    Ostatni post: Myszka

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS