Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup AGD
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zakup AGD
Siemka! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zamówieniem urządzeń AGD wysokiej jakości do domu. Jak na razie trafiłem na ten sklep http://sternapolska.pl/kontakt. Myślicie, że warto u nich coś kupić? Może ktoś z was korzystał z ich oferty? Z tego co widzę to mają oni naprawdę porządne urządzenia. Koniecznie dajcie znać co uważacie na ten temat, wielkie dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
28-12-2021 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Zakup AGD
Też jakiś czas temu zmieniałam kilka sprzętów AGD w moim domu. Głównie pralkę, a dodatkowo dokupiłam również suszarkę - postawiłam na sprzęty Electroluxa. Sporo osób polecało tutaj serię PerfectCare i póki co również uważam, że to był bardzo dobry wybór.

Moje poprzednie tematy:
08-02-2022 01:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zakup AGD
Nowy sprzęt zawsze cieszy... Gorzej, że dzisiaj jest tam z reguły, że gwarancja mija i zaczyna się wszystko sypać. Wiem po sobie, bo właśnie moja zmywarka się popsuła i jestem w kropce. W sieci na szczęście troszkę poszperałam teraz i znalazłam firmę https://www.restartagd.pl , która oferuje serwis agd w pełni profesjonalny.

Moje poprzednie tematy:
14-05-2022 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adrina
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Zakup AGD
Ja mam wreszcie moją wymarzoną pierwsza w moim zyciu zmywarkę do naczyń Siemens https://www.siemens-home.bsh-group.com/p...a/zmywarki Nie zdawałam sobie sprawy jakie to cudowne urządzenie. Kocham yo po prostu!

Moje poprzednie tematy:
    26-11-2022 17:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dajuber
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 3,177
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Zakup AGD
    Jeśli posiadacie już sprzęt agd i okaże się że niestety nie działa on poprawnie możecie zgłosić się do https://fixagd.pl/. Są serwisem internetowym reprezentującym podmioty świadczące usługi w zakresie naprawy sprzętu AGD. Ich rolą jest kojarzenie klienta z serwisantem, który ma wiedzę i doświadczenie w zakresie przedmiotu zgłoszenia. Dzięki takiej formie masz pewność że serwisant wykona swoją pracę rzetelnie.

    Moje poprzednie tematy:
    09-02-2023 22:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Inka
    Member
    ***

    Liczba postów: 56
    Dołączył: Jun 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Zakup AGD
    Funkcjonalny i dobrej klasy sprzęt agd ma w swej ofercie polski producent Solgaz. Ma w swej ofercie zarówno piekarniki elektryczne i gazowe jak i kuchenki gazowe. Ich innowacyjnym rozwiązaniem jest "gaz pod szkłem", które opatentowali i od wielu lat stosują w swych kuchenkach. Najnowszy model to Innova Premium, która sprawuje się świetnie, doskonale wygląda, a i oszczędności przynosi dla domowego budżetu gdyż zużywa mniej gazu do tradycyjnych kuchenek.

    Moje poprzednie tematy:
    18-03-2023 00:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marcela
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 467
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Zakup AGD
    Teraz w prawie każdym domu mamy zmywarki. Jest wiele producentów takich sprzętów, przed wyborem warto sobie przeczytać opinie o takich urządzeniach. A jak już uda się kupić to będą potrzebne produkty do zmywarki jak tabletki, sól. Można takie znaleźć na przykład na stronie https://ludwikekologiczny.pl/ludwik-ekol...-zmywarek/ . Znacie te tabletki?

    Moje poprzednie tematy:
    22-06-2023 11:58
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kajteeek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,424
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Zakup AGD
    Sklepów z agd jest sporo i większość z nich ma w swojej ofercie podobne urządzenia, w końcu jest tylko kilka marek, które je produkuje i można je dostać wszędzie.

    Moje poprzednie tematy:
      23-06-2023 09:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Zakup listwy przypodłogowej keszek 5 1,780 20-12-2023 13:11
      Ostatni post: katarzynakow
        Zakup obrączek online dudson 3 409 02-11-2023 11:19
      Ostatni post: lirk

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS