Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły dla dziecka
Autor Wiadomość
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Wybór szkoły dla dziecka
My musieliśmy zapisać nasze dziecko do szkoły blisko domu, ponieważ obydwoje pracujemy więc syn musi czasem chodzić do szkoły sam. Na szczęście szkoła znajduje się 200m od naszego bloku i dziecko nie musi przechodzić przez ruchliwą ulicę. Szkoła jest odnowiona, standard jest wysoki i nawet zaopatrzenie sklepiku szkolnego jest bardzo ciekawe. Dzieci mają do wyboru rożne soku, zdrowe przekąski i domowe kanapki Smile Sprzyja to zdrowej diecie i pomaga obniżyć procent dzieci z nadwagą Smile

Moje poprzednie tematy:
11-10-2018 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
veronaa
Senior Member
****

Liczba postów: 466
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Wybór szkoły dla dziecka
ooo elenka mój syn tez chodzi do tej dwujęzycznej szkoły Edison Smile My akurat z wyborem tej konkretnej szkoły nie mieliśmy problemu bo starsza córka sąsiadów już tam chodzi Smile ja dodam jeszcze od siebie, że w szkole panuje bardzo rodzinna atmosfera, pedagodzy bardzo angażują się w swoją pracę a Pani dyrektor to bardzo sympatyczna i pomocna osoba.

Moje poprzednie tematy:
16-10-2018 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga59
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Wybór szkoły dla dziecka
Ja się z mężem zdecydowaliśmy na zapisanie dziecka do szkoła prywatna gdańsk Najpierw do przedszkola, a później do szkoły podstawowej. Zastanawialiśmy się nad innymi szkołami ale tutaj zagwarantowali nam małe grupy w przedszkolu i klasy w szkole podstawowej i bogaty wybór zajęć pozalekcyjnych od piłki nożnej po aikido i chór szkolny. Warto patrzeć na wybór zajęć dodatkowych, żeby dziecko mogło się rozwijać i integrować z rówieśnikami od najmłodszych lat.

Moje poprzednie tematy:
    23-10-2018 11:04
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    elenka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 637
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #34
    RE: Wybór szkoły dla dziecka
    wybór dobrej szkoły podstawowej to nie lada wyzwanie Smile ja dziś jestem szczęśliwa, że 3 lata temu podjęłam decyzję o tym, by zapisać syna do szkoły Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na Ochocie w Warszawie. Wysoki poziom nauczania to jedno. Kolejnym dużym plusem jest też spora liczba róznych zajęć dodatkowych. Taka różnorodność sprawia, że dziecko może wybierać zajęcia, któee faktycznie go interesują. Są związane ze sportem, sztuką czy zagadnieniami typowo naukowymi.

    Moje poprzednie tematy:
    24-10-2018 18:12
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #35
    RE: Wybór szkoły dla dziecka
    Z wyborem szkoly dla dziecka tez bardzo sie ociagalismy az w koncu zdecydowalismy sie na Niepubliczna Szkoła Podstawowe im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Nie mamy poki co zadnych zastrzezen, bo ucza to dobrzy nauczyciele. To bylo dla nas priorytetem, by dzieci mialy dobre warunki do nauki.

    Moje poprzednie tematy:
    18-11-2018 00:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Emil434
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 581
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: Wybór szkoły dla dziecka
    W takim razie sprawdź również ofertę szkół i przedszkoli http://www.otwarteokno.edu.pl/ w których uczą się moje dzieci i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Oczywiście są to placówki niepubliczne, ale bardzo dobrze przygotowane pod każdym względem aby wspierać rozwój dziecka oraz współpracę w grupie z innymi dzieciakami. Do tego mają dużo ruchu, świeżego powietrza i też swobodę co na pewno wyróżnia ich od innych przedszkoli

    Moje poprzednie tematy:
    02-01-2019 22:02
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: Wybór szkoły dla dziecka
    Wiele osób niestety ma bardzo często zastrzeżenia, co do oceniania swoich dzieci, ale jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób się to wszystko odbywa, to polecam wejść na stronę https://www.portaloswiatowy.pl/ocenianie...16139.html aby wszystkiego się dowiedzieć.

    Moje poprzednie tematy:
    16-01-2019 13:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Bonk80
    Member
    ***

    Liczba postów: 204
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: Wybór szkoły dla dziecka
    a co myślicie o tym https://grand-house.pl/przedszkole/ przedszkolu w Mogilanach?
    Moje poprzednie tematy:


    Umiłowani bogów umierają młodo.
    25-01-2019 20:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Katarzyna88
    Member
    ***

    Liczba postów: 172
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: Wybór szkoły dla dziecka
    Wszystko zależy kto gdzie mieszka. Na pewno szkoła powinna byc dobra, zapewniająca odpowiedni poziom nauki czy też mieć jakieś tradycje. ja się uczyłam w prywatnej szkole, w Niepublicznym liecum nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie, wczesniej chodziłam do publicznej podstawówki.. powiem szczerze jest różnica. Inne podejście do uczniów, siły mierzone na zamiary.

    Moje poprzednie tematy:
    27-01-2019 00:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mamakaroliny
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 422
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #40
    RE: Wybór szkoły dla dziecka
    Z pewnoscia wielu rodziców boryka sie z takimi problemami przed rozpoczęciem roku szkolnego. Najlepiej wybrać taką szkole, które chce dziecko i bedzie sie czuc w niej dobrze. Nie każde dziecko jest geniuszem, jednak mozna poprawic jego umiejetnosci. Warto zapoznać sie z oferta Brain Gym https://braingym.pl/ miejscem zarówna dla dzieci i dorosłych - pomogą uczyć sie efektywniej i zapamietywać szybciej.

    Moje poprzednie tematy:
    03-02-2019 18:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Darmowa strona z grami dla dzieci pati99 1 209 03-04-2024 20:16
    Ostatni post: jowitta41
      Wyprawka dla dziecka Manio 58 17,159 26-03-2024 14:06
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS