Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samochód nowy, czy używany?
Autor Wiadomość
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #121
RE: Samochód nowy, czy używany?
Wracając do Waszego pytania odnośnie samochodów ciężarowych to podsyłam wam ofertę https://agri-truck.pl/pl/1348-samochody-...C5%BCarowe z częściami do samochodów ciężarowych, które sa warte uwagi po pierwsze z uwagi na ich wysoką jakość, a po drugie porównując ceny z innymi sklepami to ceny są zdecydowanie najniższe.

Moje poprzednie tematy:
15-12-2021 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #122
RE: Samochód nowy, czy używany?
Zależy kogo na co stać. Mnie na nowy samochód zdecydowanie nie stać, poz tym szkoda byłoby mi wydać tyle kasy więc jak już to wolę odwiedzić komis kłodzko i tam kupić dobry samochód używany za ułamek ceny

Moje poprzednie tematy:
29-12-2021 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #123
RE: Samochód nowy, czy używany?
Na drodze wszystko może się zdarzyć. Dlatego warto mieć zawsze zapisany w telefonie numer telefonu do pomocy drogowej, która działa w naszym mieście. W moim przypadku jest to pomoc drogowa i holowanie TIR 24h Wałbrzych AERA: https://www.pomocdrogowa.walbrzych.pl/ .

Moje poprzednie tematy:
03-02-2022 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blaack
Senior Member
****

Liczba postów: 566
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #124
RE: Samochód nowy, czy używany?
Moja dobra rada brzmi, jeśli kupujesz używany samochód sprawdź koniecznie jego historię. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić polecam lekturę artykułu na https://podhale24.pl/motoryzacja/artykul...owany.html, gdzie jest to bardzo fajnie wyjaśnione. Jeśli wszystko z samochodem jest okej, rocznik i stan Ci odpowiada to nawet używane auto można kupić i cieszyć się nim przez długi czas Wink

Moje poprzednie tematy:
14-02-2022 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #125
RE: Samochód nowy, czy używany?
Myślę, że warto rozważyć kupno samochodu elektrycznego, to duża oszczędność.O tym, jaki samochód elektryczny kupić w 2022 można przeczytać tutaj. Warto poczytać i się zastanowićSmile

Moje poprzednie tematy:
17-03-2022 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
endriu15
Member
***

Liczba postów: 175
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #126
RE: Samochód nowy, czy używany?
Wiele zależy od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych. Osobiście uważam, że każde z rozwiązań ma zarówno wady, jak i zalety. Natomiast prawda jest taka, że bez względu na to, co wybierzemy, to potem pamiętać trzeba o przeglądach, ubezpieczeniu. Prowadząc działalność transportową OC ciężarówki jest absolutną podstawą, ale warto tez pomyśleć o AC czy NNW. Warto zadbać o maksymalne bezpieczeństwo, jeśli tylko jest taka możliwość. A Wy, w jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo swoje i swojego pojazdu? Big Grin

Moje poprzednie tematy:
    20-03-2022 01:55
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alicja930
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 999
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #127
    RE: Samochód nowy, czy używany?
    Obecnie zmiana samochodu dla większości osób nie jest najmniejszym problemem. Na rynku istnieje sporo firm, które zajmują się nie tylko sprzedażą samochód, ale również ich najmem i leasingiem. Jedną z nich jest https://mauto.pl/ - uważam, że to naprawdę świetna firma, znająca się na rzeczy. Ma ciekawą ofertę, z którą warto się zaznajomić, przynajmniej moim zdaniem. Czy kiedykolwiek rozważaliście najem samochodu zamiast jego zakupu? Jakie macie zdanie na temat tego rozwiązania? Moim zdaniem jest ono niezwykle wygodne.

    Moje poprzednie tematy:
    28-03-2022 02:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    domi.nika
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 554
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #128
    RE: Samochód nowy, czy używany?
    ja wole nowy samochod, ale wiadomo - to jest duży koszt, choc wole miec duzo lat od nowości - to wiem przynajmniej co z nim jest nie tak Wink .
    Nigdy nie musialam korzystac poki co z pomocy drogowej a mam juz auto 10 lat wiec jest spoko


    ___________________
    https://www.caloriss.pl/autoholowanie-warszawa/

    Moje poprzednie tematy:
      30-03-2022 15:41
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      done
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 48
      Dołączył: May 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #129
      RE: Samochód nowy, czy używany?
      W sumie to zostało zadane klasyczne pytanie podczas zakupu samochodu. Patrząc na to jakie opinie krążą po forach motoryzacyjnych to można wyciągnąć jeden wniosek - ludzie mają dosyć bycia oszukiwanymi przez handlarzy. Niestety jest to nagminne jeżeli mówimy o rynku wtórnym. Wszystko się bierze z tego, że każdy chce jak najwięcej zarobić, kosztem nawet bezpieczeństwa przyszłego właściciela. Dlatego lepiej nie szukać oszczędności tam gdzie ich nie ma. Z drugiej strony to w ofertach znanych marek, przykładowo Dacia - https://www.dacia.pl/dacia-lpg.html znajdziemy świetnie wycenione modele, a jakby tego było mało to możemy skorzystać z finansowania zakupu.

      Moje poprzednie tematy:
      31-03-2022 18:09
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Karina
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 721
      Dołączył: Jan 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #130
      RE: Samochód nowy, czy używany?
      Wszystko zależy od tego, jaki masz budżet. Zawsze lepiej jest kupić nowy samochód, ale nie każdego na to stać. Jeśli zdecydujesz się na zakup samochodu używanego, to radzę to zrobić u autoryzowanego dealera, ponieważ masz większą pewność co do stanu technicznego. Polecam ofertę tego dealera - https://centrumwroclaw.pl/dwa/. Mają ogromny wybór samochodów używanych w świetnych cenach. Myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie z Twoim zakładanym budżetem Smile

      Moje poprzednie tematy:
      01-04-2022 10:42
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jak dbać o samochód Tapikur 87 205,447 28-03-2024 11:39
      Ostatni post: dajuber
        Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki? igaa90 56 93,749 01-11-2023 19:21
      Ostatni post: perystka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS