Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samochód nowy, czy używany?
Autor Wiadomość
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Samochód nowy, czy używany?
Pamiętajcie, że trzeba też uwzględnić koszty eksploatacji auta, które w przypadku samochodów używanych są zwykle wyższe. Tutaj http://oszczedzanienaetacie.pl/samochod/...samochodu/ zostało to rozpisane, więc warto się z tym zapoznać i potem... wziąć to pod uwagę podczas podejmowania decyzji.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2020 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: Samochód nowy, czy używany?
Być albo nie być, to jest tego typu pytanie. Nie ma jednej dobrej odpowiedzi, na zakup auta składa się cała masa czynników i to co dla jednej osoby w danym czasie będzie dobre, dla innej niekoniecznie. Niemniej jak brakuje ci środków na zakup auta na lata warto rozważyć finansowanie z wykorzystaniem leasingu. Gdy natomiast mowa o autach na latach to na pewno samochody Volvo zarówno używane Volvo jak i nowe są długowieczne. Takie volvo V60CC to bardzo fajny przykład auta, które ma wiele nowoczesnych technologii, jest bardzo ładne i oczywiście bardzo bezpieczne, jak to Volvo.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2020 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
regia
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Samochód nowy, czy używany?
Jak ktoś chce kupić używany samochód to polecam zrobić to u... dealera samochodowego. Oni sprzedają także używane samochody, które były np. autami demonstracyjnymi lub zostały w rozliczeniu. Zawsze są to auta sprawdzone, z pewnym przebiegiem i historią serwisową.
Jeśli ktoś interesuje się MINI to w salonach MINI Bawaria Motors można znaleźć ciekawe oferty aut używanych.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2020 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal89
Member
***

Liczba postów: 60
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Samochód nowy, czy używany?
ja teraz dla wielbiciela samochodów kupiłem własnie produkty od https://www.facebook.com/PremiumParts.online/ mają super modele aut albo na przykład fajne i konkretne filizanki z logiem samochodów.

Moje poprzednie tematy:
    29-11-2020 14:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #95
    RE: Samochód nowy, czy używany?
    To już od budżetu zależy, jak się ma kasę to lepiej nowy oczywiście Wink Ale myślę że dużo ważniejsza niż rocznik jest sama marka i model. Ja to uwielbiam BMW Mini, w Bawaria Motors mają super oferty tych autek - warto sobie zajrzeć Wink

    Moje poprzednie tematy:
    01-12-2020 14:28
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #96
    RE: Samochód nowy, czy używany?
    Interesujące rzeczy tutaj piszecie... Ja kupiłam też ostatnio używany samochód i jestem z niego zadowolona. W dodatku przez przypadek dzisiaj odkryłam stronę http://swiatadama.pl , gdzie fajne są artykuły motoryzacyjne z poradami, różnymi cennymi wiadomościami.

    Moje poprzednie tematy:
    08-01-2021 01:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    seba
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 905
    Dołączył: Dec 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #97
    RE: Samochód nowy, czy używany?
    Niezależnie od tego na jaki samochód się zdecydujesz, po kupnie musisz pamiętać o złożeniu deklaracji PCC-3 i zapłaceniu podatku od zakupu. Tutaj: https://pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/kupno-...nic-pcc-3/ znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

    Moje poprzednie tematy:
      05-03-2021 14:30
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      laik66
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 588
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #98
      RE: Samochód nowy, czy używany?
      A w przypadku nagłej stłuczki może przydać się Wam samochód zastępczy z OC . Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo nigdy nie wiesz kiedy może Ci się przydarzyć coś złego. Samochód dostajesz błyskawicznie i nie musisz niczym się przejmować.
      Moje poprzednie tematy:


      Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
      05-03-2021 15:39
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kris12
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,101
      Dołączył: Mar 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #99
      RE: Samochód nowy, czy używany?
      Warto dobrze zastanowić się nad wyborem odpowiedniego auta. Na pewno ciekawym i niezwykle praktycznym jest samochód elektryczny. Jeśli macie wątpliwości co do wydatków na utrzymanie to warto sobie zerknąć tutaj https://wallbox.pl/blog/ile-kosztuje-lad...ktrycznego . Można się tam dowiedzieć jaki jest koszt ładowania samochodu elektrycznego. Rozejrzyjcie się tam.

      Moje poprzednie tematy:
      25-03-2021 21:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      monikabert90
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,419
      Dołączył: Nov 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #100
      RE: Samochód nowy, czy używany?
      A jeśli chodzi o markę samochodu, to na jaką najchętniej byście się zdecydowali? Co powiecie na przykład na jakiś nowy model Seata? Ja ostatnio sporo na temat tych aut czytałam na blogu na stronie internetowej http://wybierzseata.pl i jest tam sporo wartościowej wiedzy Wink Tak więc jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś na temat tych aut, to polecam zajrzeć Wink

      Moje poprzednie tematy:
      03-05-2021 10:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jak dbać o samochód Tapikur 87 204,565 Wczoraj 11:39
      Ostatni post: dajuber
        Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki? igaa90 56 93,397 01-11-2023 19:21
      Ostatni post: perystka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS