Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samodzielne szycie ubrań
Autor Wiadomość
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Samodzielne szycie ubrań
Dziewczyny, zdarza się Wam samodzielnie szyć ubrania? Ja coraz bardziej w ten temat się wkręcam i planuję w przyszłości nawet jakieś kursy. Zamówiłam sobie kilka rodzajów tkanin z https://colorinvest.pl i może w przerwie świątecznej uda się trochę pokombinować z szyciem Big Grin

Moje poprzednie tematy:
14-12-2021 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Samodzielne szycie ubrań
Jeśli masz do tego smykałkę, to się rozwijaj. Moja dziewczyna przeszła już kilka kursów. Zaplanowała sobie całą ścieżkę do otwarcia swojego biznesu. Marzy się jej własna marka torebek i plecaków. Teraz próbuje szyć różne modele. Półprodukty oraz pukle kaletnicze zamawia w sklepie internetowym http://zphpolimer.pl/pl_pozostale,28.html. Zamierza na samym początku sprzedawać przez Facebook.

Moje poprzednie tematy:
04-01-2022 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa
Senior Member
****

Liczba postów: 278
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Samodzielne szycie ubrań
W szycie na pewno przydatne będą tutaj Zamki błyskawiczne, szukaj jedynie produktów sprawdzonych polskich producentów. Warto spierać nasz krajowy rynek pasmanterii.

Moje poprzednie tematy:
06-03-2022 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Samodzielne szycie ubrań
Wiesz co, jeżeli ciekawi cię to, jakie zamki błyskawiczne producent zam-met.com ma do zaoferowania, to koniecznie w wolnej chwili przejrzyj sobie ich ofertę. Myślę że nie będziecie rozczarowani, ponieważ asortyment mają naprawdę bardzo rozbudowany, więc bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć tam coś ciekawego dla siebie lub swoich bliskich

Moje poprzednie tematy:
08-12-2022 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS