Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypożyczenie kamperu na wakacje
Autor Wiadomość
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wypożyczenie kamperu na wakacje
Myślicie, że warto wypożyczyć kamper na okres wakacyjny i w czasie urlopu pojechać nim na przykład do Chorwacji? Coraz częściej o tym myślimy i znalazłam już nawet firmę http://mastercamp.pl która zajmuje się wynajmem takich pojazdów. Mają dość spory wybór i można wybierać w różnych przedziałach cenowych, ale i standardach wyposażenia takich pojazdów Smile

Moje poprzednie tematy:
14-12-2021 03:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wypożyczenie kamperu na wakacje
Świetnie, bo możecie w ten sposób wszędzie jechać. Możecie w jakąś dzicz się udać, możecie w góry, wszędzie - gdzie chcecie. A przy okazji to nie zapomnicie o środkach odstraszające kleszcze, jak i komary, typu https://muggasklep.pl/mugga-spray-deet-9...l-p-2.html . Lepiej mieć spokojne wakacje.

Moje poprzednie tematy:
16-12-2021 01:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Wypożyczenie kamperu na wakacje
Uwielbiam wyjeżdżać kamperem na wakacje, my w tym roku również planujemy taki wypad. Ja ogólnie nie mogę się opalać, a dlatego, że będziemy jechać w ciepłe miejsce zależy mi na ładnej opaleniźnie i będę ją miała dzięki ampułkom melanotan https://melanotan.biz/ dowiedziałam się o tym produkcie od znajomej.

Moje poprzednie tematy:
02-04-2022 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamilwoszczyna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 756
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wypożyczenie kamperu na wakacje
Coraz wiecej jest takich miejsc, ktore oferuja wynajem kamperów łódź, dlatego najlepiej porownac oferty i wybrac najlepsza Smile

Moje poprzednie tematy:
27-09-2022 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Wypożyczenie kamperu na wakacje
Myślę, że warto. Takie poróżowanie kamperem to super przygoda dla całej rodzinki. Mnie zastanawia jeszcze jak sprawdza się terenowy kamper, widzę takie w ofercie azar4. Na pewno łatwiej się takim podróżuje i oszczędniej, szybciej. A naczepa jest naprawdę super wyposażona, można w niej wygodnie mieszkać. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Idealne dla posiadaczy pick upa.

Moje poprzednie tematy:
20-04-2023 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS