Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona kawa
Autor Wiadomość
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Ulubiona kawa
Skąd najczęściej zamawiacie kawę? Przyznam się Wam szczerze, że do niedawna byłam fanką kawy rozpuszczalnej, ale to tylko dlatego, że tak naprawdę nie poznałam wcześniej smaku dobrej kawy z ekspresu. Teraz mamy w firmie ekspres z https://coffeetaste.pl i kawę również od nich zamawiamy, jest naprawdę najlepsza.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2021 02:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,394
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Ulubiona kawa
Ja najczęściej wybieram kawę sypaną, jest zdecydowanie lepsza od rozpuszczalnej jeżeli chodzi o jakość i smak. Jak nie wiecie jak wybrać dobrą kawę to zobaczcie wpis na stronie https://www.2cafe.pl/10-kawa-sypana-wszy...j-wiedziec, ciekawie opisany temat no i można tam znaleźć pomocne wskazówki co do wyboru dobrej kawy.

Moje poprzednie tematy:
16-12-2021 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Ulubiona kawa
A mi ostatnio bardzo zasmakowała kawa ziarnista smakowa, a dokładniej o smaku orzechowym. Jest to naturalna kawa, z dodatkiem aromatu. Jeśli zmieli się ją bezpośrednio przed zaparzeniem, na przykład w ekspresie do kawy, to aromat jest naprawdę wyrazisty Smile Czy ktoś z Was również miał kiedyś okazję próbować takiej kawy i chciałby podzielić się wrażeniami?

Moje poprzednie tematy:
24-02-2022 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Ulubiona kawa
A co powiecie na ekspres do kawy z Breville? Jak dla mnie jego wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Ekspres jest bardzo dobrej jakości i co ważne możecie go kupić w niewygórowanej cenie

Moje poprzednie tematy:
28-02-2022 12:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Ulubiona kawa
U mnie wszystko zależy od tego na co mam ochotę, bo nie raz piję podwójne parzone espresso, a nie raz wybieram smakowe latte z kapsułki. Dlatego kiedy wybierałam ekspres do kawy trudno mi się było zdecydować Wink Na szczęście znalazłam Breville Prima Latte II, który parzy doskonałą kawę, ale obsługuje też kapsułki Smile Wciskam jeden przycisk i po chwili mam gotową przepyszną kawę Smile
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
19-03-2022 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Ulubiona kawa
Nie bez powodu mówi się, że kawa to podstawa. Ja nawet jestem takim sporym kawoszem dlatego często czytam artykuły http://www.kawatopodstawa.pl/ blogi tematyczne. Lubię z tematem mojego ulubionego napoju być po prostu na bieżąco.

Moje poprzednie tematy:
22-03-2022 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Ulubiona kawa
Ja cały czas szukam mojego ulubionego smaku i ciągle nasz rynek mnie zaskakuje. Polecam taką witrynę https://coffeefolks.eu/ gdzie masz dostęp do najlepszych ziaren i masz gwarantowaną świeżość. Tutaj wszystko jest robione na bieżąco i z pasją. Co ciekawe tradycyjne smaki zastępują nazwy ras psów a kawa ma odzwierciedlać ich charakter.

Moje poprzednie tematy:
25-03-2022 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,226
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Ulubiona kawa
Sama ostatnio poszukiwałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, w którym mogłabym kupić porządną kawę. Na szczęście koleżanka podpowiedziała mi, że tego typu produkty mogę dostać w całkiem dobrej cenie na stronie sklepu https://www.bee.pl/9042-kawa . Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś zamawialiście

Moje poprzednie tematy:
07-04-2022 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Ulubiona kawa
Właśnie ja ostatnio kupiłam świetny ekspres do kawy z Breville. Okazał się mega solidny, ogólnie kawa wychodzi po prostu przepyszna, więc jestem bardzo zadowolona z wyboru

29-04-2022 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,226
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Ulubiona kawa
Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć, jaka jest Najdroższa kawa na świecie to w wolnej chwili polecam wam zerknąć na stronę tego portalu kawa-przepisy.com.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych wskazówek oraz porad na temat parzenia kawy, jak myślę że nie będziesz rozczarowana

18-05-2022 02:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS