Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwis samochodowy Katowice
Autor Wiadomość
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Serwis samochodowy Katowice
Witam! Czy ktoś z was kiedykolwiek korzystał z usług serwisu samochodowego w Katowicach? Wiecie na kogo warto się zdecydować? Sporo dobrego w sieci czytałem na temat tej firmy https://auto-klinika.pl/. Może ktoś z was miał z nimi styczność? Z tego co widzę to mają oni naprawdę ciekawą ofertę. Najbardziej aktualnie zależy mi na lakierowaniu samochodu. Myślicie, że będą oni odpowiednim dla mnie wyborem? Na ich stronie można znaleźć różne zdjęcia z ich realizacji i wyglądają one naprawdę dobrze. Zależy mi na znalezieniu profesjonalistów w tej branży, dlatego jeśli cokolwiek wiecie na ten temat to dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
11-12-2021 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pieknyolek
Senior Member
****

Liczba postów: 563
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Serwis samochodowy Katowice
(11-12-2021 23:31)laik66 napisał(a):  Witam! Czy ktoś z was kiedykolwiek korzystał z usług serwisu samochodowego w Katowicach? Wiecie na kogo warto się zdecydować? Sporo dobrego w sieci czytałem na temat tej firmy auto-klinika.pl. Może ktoś z was miał z nimi styczność? Z tego co widzę to mają oni naprawdę ciekawą ofertę. Najbardziej aktualnie zależy mi na lakierowaniu samochodu. Myślicie, że będą oni odpowiednim dla mnie wyborem? Na ich stronie można znaleźć różne zdjęcia z ich realizacji i wyglądają one naprawdę dobrze. Zależy mi na znalezieniu profesjonalistów w tej branży, dlatego jeśli cokolwiek wiecie na ten temat to dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!


A skąd oni są? bo nazwę kojarzę, ale nie wiem gdzie działają Smile

___________
szkolenia bhp online


[Obrazek: Iwona-Sienicka-690x345.png]

Moje poprzednie tematy:
25-05-2022 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwis Hondy w Warszawie Emil434 5 10,887 11-03-2024 23:00
Ostatni post: klara
  Serwis samochodowy Śląsk - kogo polecacie? Timix 3 318 26-02-2024 16:22
Ostatni post: Eagle

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS