Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmarszczki
Autor Wiadomość
orzeszkowa
Senior Member
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Zmarszczki
Oczywiście że tak. Zmarszczki nie znikną same z siebie choćbyśmy je smarowały samym złotem! Przychodzi po prostu taki czas, że albo trzeba się z nimi pogodzić albo zdecydować się na któryś z takich zabiegów https://www.beautyskin.com.pl/kwas-hialu...marszczek/ aktualnie medycyna estetyczna jest w stanie zaproponowac tyle rozwiązań, że starość na twarzy można opóźniać i opóźniać...i opóźniać

Moje poprzednie tematy:
17-08-2021 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Zmarszczki
Zgodzę się z wypowiedzią wyżej, że niestety, nawet najdroższy krem sobie nie poradzi z redukcją zmarszczek, takie kosmetyki działają raczej prewencyjnie. Jeśli chodzi o likwidację zmarszczek, to najlepszą opcją jest zabieg w gabinecie kosmetycznym, czy w klinice medycyny estetycznej, takiej jak Neonia w Krakowie https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usu...marszczek/ ja jestem ich pacjentką/klientką już od jakiegoś czasu Smile

Moje poprzednie tematy:
19-08-2021 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Zmarszczki
Warto się zastanowić nad tym, co mogłoby być dla Was najkorzystniejsze pod kątem pielęgnacji Waszej cery. Podobno teraz świetnie sprawdzić się może taki laser frakcyjny więc może warto poczytać więcej na ten temat. Pomyślcie nad tym, bo chodzi w końcu o Waszą urodę Smile

Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2021 19:23 przez Tym.)
    25-08-2021 23:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fatyka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,293
    Dołączył: Jan 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Zmarszczki
    Jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej to bardzo korzystną ofertę znajdziecie w https://saywowclinic.pl/cennik/ . Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych klinik i co ważne zabiegi tutaj są w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach, więc jak najbardziej warto na nią postawić

    Moje poprzednie tematy:
    30-09-2021 00:56
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kawalka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 672
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Zmarszczki
    Teraz niesamowite możliwości są jeśli chodzi o zabiegi na zmarszczki. Chociażby botox - skuteczny pod warunkiem że wybierze się dobre miejsce na zabieg. Dobrą renomę ma doktor Żukowska z Łodzi

    Moje poprzednie tematy:
    29-09-2022 13:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Pola
    Member
    ***

    Liczba postów: 161
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Zmarszczki
    Ja żeby usunąć zmarszczki mimiczne zdecydowałam się na wypełnienie ich kwasem hialuronowy. Sporo o tym wcześniej czytałam i zdecydowałam się kwas Hafiller. Jeśli interesuje was ten temat to więcej informacji znajdziecie na stronie producenta - http://estivita.pl/ . Dla mnie najważniejsze było, że jest to kwas medyczny, bardzo wysokiej czystości, który przechodzi potrójny proces sterylizacji i jest zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych. Występuje w kilku rodzajach dzięki czemu można go idealnie dobrać do potrzeb danej osoby.

    Moje poprzednie tematy:
    03-10-2022 11:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      zabiegi na zmarszczki Emma 0 67 11-03-2024 08:16
    Ostatni post: Emma

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS