Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wazektomia
Autor Wiadomość
latviansupr
Junior Member
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Wazektomia
Mój znajomy zdecydował się przeprowadzić właśnie wazektomię po tym jak po usg jąder warszawa wykryto u niego guza. Nie wiem czy było to do konca konieczne, bo jednak na tym temacie sie nie znam za bardzo, lekarzem nie jestem, ale podtrzymywałem go na duchu od samego początku do końca Smile
Moje poprzednie tematy:


wkładki ortopedyczne dla biegaczy
15-07-2020 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina11
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Wazektomia
Dla mnie również wazektomia to ostateczność...Ja po urodzeniu dwójki wspaniałych dzieci wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że to koniec. Wtedy tez udałam się do poleconego ginekologa, który dokładnie mnie zbadał i dobrał dla mnie najlepszą opcję antykoncepcji. Zawszę mogę na niego liczyć, przyjmuje w Gabinety Lekarskie Łucka https://gabinetylucka.pl/ w Warszawie. Łucka to nowoczesne wyposażenie, doświadczeni specjaliści, sprawna obsługa i brak kolejek, polecam

Moje poprzednie tematy:
27-01-2021 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Wazektomia
Wazektomia w Polsce jest legalna, sterylizacja niestety nie - dlatego polecam udać się do Czech. Sporo informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://ginekologicznie.pl

Moje poprzednie tematy:
05-10-2021 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,072
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Wazektomia
Na szczęście mi to nie było potrzebne, poszłam do ginekologa i zapytałam o antykoncepcję, dostałam na początek tabletki vines, takie niskodawkowe, podobno są idealne jako pierwsza antykoncepcja.

Moje poprzednie tematy:
05-11-2021 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 475
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Wazektomia
Ja planuję jeszcze dzieci dlatego nie wysłałabym męża na wazektomię. A mam teraz tabletki drovelis które bardzo dobrze toleruje i nawet nie myślę aby szukać innej metody antykoncepcji. Zwłaszcza, że wreszcie udało mi się jeszcze pozbyć bolesnych miesiączek i nieregularnych. I cera ładniejsza.

Moje poprzednie tematy:
30-12-2021 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS