Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
salon fryzjerski w okolicach Warszawy
Autor Wiadomość
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
salon fryzjerski w okolicach Warszawy
Jeśli możecie zaproponować jakiś dobry salon fryzjerski w okolicach Warszawy od strony Zachodniej, Bemowo, Ożarów, Babice to dajcie znać. Muszę znaleźć miejsce, gdzie będzie można się wybrać na czesanie czy zrobić okolicznościową fryzurę. Z drugiej strony wybieranie całkowicie w ciemno fryzjera to też nie bardzo więc chętnie skorzystam z jakieś podpowiedzi. Jak możecie to się podzielcie informacjami.

Moje poprzednie tematy:
26-11-2021 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 340
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: salon fryzjerski w okolicach Warszawy
Mam wrażenie, że akurat w przypadku salonu Nika w Ożarowie to są oni na tyle dobrze zorganizowani, że niezależnie czy to stylizacja, modelowanie, koloryzowanie, strzyżenie to można liczyć na fryzjerki, które tam pracują i zawsze jakiś dobry pomysł z ich strony. Jak będziesz chciał zadbać o fryzurę to na pewno coś tam sensownego będą w stanie wymyśleć i efekt będzie dla Ciebie właściwy.

Moje poprzednie tematy:
03-12-2021 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: salon fryzjerski w okolicach Warszawy
(03-12-2021 16:33)miki789 napisał(a):  Mam wrażenie, że akurat w przypadku salonu Nika w Ożarowie to są oni na tyle dobrze zorganizowani, że niezależnie czy to stylizacja, modelowanie, koloryzowanie, strzyżenie to można liczyć na fryzjerki, które tam pracują i zawsze jakiś dobry pomysł z ich strony. Jak będziesz chciał zadbać o fryzurę to na pewno coś tam sensownego będą w stanie wymyśleć i efekt będzie dla Ciebie właściwy.


Słyszałem dobre opinie o tym salonie.

--------------
Polecam artykuł do przeczytania

https://www.paczto.pl/sklep-agd-czy-jest...o-sprzetu/

Moje poprzednie tematy:
13-12-2021 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: salon fryzjerski w okolicach Warszawy
Może zainteresuje cię fryzjer na Żoliborzu. Sprawdź salon fryzjerski Między grzebieniem a nożyczkami. Strzyżenie damskie, strzyżenie męskie, strzyżenie dzieci, usługi barberskie. Pielęgnacja włosów długich i krótkich. Indywidualnie podchodzą do każdego klienta i dopasowują zabiegi do potrzeb. Zostawię ci adres i telefon. Myślę, że znajdziesz u nich profesjonalną pomoc w temacie włosów:
ul. Elbląska 37, 01-737 Warszawa Żoliborz
nr tel. 22 258 40 95
Moje poprzednie tematy:


13-12-2022 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  salon tatuażu gdańsk maminka 5 1,982 25-10-2023 13:05
Ostatni post: albatros
  Salon kosmetyczny Areni 0 158 30-06-2023 10:57
Ostatni post: Areni

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS