Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyposażenie do asg
Autor Wiadomość
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wyposażenie do asg
Szukam dla siebie odpowiedniego wyposażenia do asg. Chciałbym zacząć.

Co będzi dobre do kwoty 700 zł?
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
25-11-2021 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dominik20
Member
***

Liczba postów: 82
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wyposażenie do asg
Jako stylizator AT polece ci MP5k galaxy jezeli uda ci sie wyrwac do 350zl za wersje z kolba. Replika jest tak mala i tak poreczne ze nie bedziesz chcial zadnej innej repliki, jest rowniez podatna na tuning. Mundur do CQB jest tylko jeden sluszny... czarny! Osoby piszace ze jest to obojetne do CQB zwyczajnie sie nie znaja... bedac w czcarnym mozesz byc niewidzialny w pewnych momentach (nie chce sie rozpisywac bo z fona pisze). Boczniaka to wez glocka od WE lub colta uzywke TM. Gogle to tylko Revision Desert Locust - niema lepszych. Kamizelka to bierz uzywke ATEK'a, kamizelki żandarmerii wojskowej bądz KSP-12. Plecak to wez pokrowiec na camelbaka z MIWO bo jest maly a robi swoja robote. Jeśli chodzi o pokrowiec to zerknij sobie tutaj: https://www.taiwangun.com/pl/pokrowiec W sklepie dobierzesz coś odpowiedniego.

Moje poprzednie tematy:
25-11-2021 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Domowa siłownia - wyposażenie zrzucbrzuch 14 2,840 13-04-2022 07:59
Ostatni post: lilka91

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS