Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szambo na działkę
Autor Wiadomość
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Szambo na działkę
Jak sądzicie, czy takie produkty jak te szamba betonowe będą odpowiednie na działkę? Czytałam nieco o zbiornikach tego producenta i okazuje się, że w jego ofercie można znaleźć zarówno małe szamba, jak i już takie bardziej konkretne o dużych gabarytach. Poza tym w ich przypadku można liczyć na tani transport na terenie całego kraju, co znacznie ułatwiłoby mi zakup.

Moje poprzednie tematy:
17-05-2016 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Szambo na działkę
Ja bym była raczej za jakąś małą oczyszczalnią.

Moje poprzednie tematy:
    17-05-2016 14:39
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Hokus
    Member
    ***

    Liczba postów: 143
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Szambo na działkę
    A nie lepsza będzie przydomowa oczyszczalnia? Może inwestycja droga na początku, ale to się zwraca w latach na pewno. Tutaj masz informacje http://www.prox.info.pl/

    Moje poprzednie tematy:
    22-08-2016 15:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dziewczynaszamana
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,855
    Dołączył: Jul 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Szambo na działkę
    No właśnie lepsza. Koniecznie zobacz też ofertę przydomowych oczyszczalni na http://www.ekodren.pl/oczyszczalnie-przy.../klaro-sbr . Widzę, że mają tam teraz promocyjne ceny, więc może udałoby się kupić takie urządzenie znacznie taniej.

    18-10-2016 16:03
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Szambo na działkę
    Bezapelacyjnie przydomowa oczyszczalnia ścieków jest dziś znacznie lepszym rozwiązaniem. Nie mniej jednak opcja ta jest także bardziej kosztowna. Bądź co bądź jednak jeżeli już wybierzemy klasyczne szambo, warto wiedzieć, komu zlecić wywóz nieczystości. Jeżeli chodzi o Poznań, tutaj na pewno warto skorzystać z oferty http://toalety-poznan.pl/ , która jest bardzo korzystna chociażby pod względem cenowym.

    Moje poprzednie tematy:
    30-12-2016 20:36
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kitin
    Member
    ***

    Liczba postów: 205
    Dołączył: Mar 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Szambo na działkę
    Zależy na jaką działkę, jeśli chodzi o szamba to jest to niestety dość przestarzała konstrukcja i czasami lepiej pomyśleć i zainwestować w coś nowocześniejszego. Przykładem może być oczyszczalnia bilogiczna - http://www.traidenis-pol.com/ masz sporo dofinansowań do tego więc de facto można mieć lepszą oczyszczalnie, za darmo.

    Moje poprzednie tematy:
    20-01-2017 02:31
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marcela
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 473
    Dołączył: Mar 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Szambo na działkę
    Jeśli na działce jest normalny domek i są odprowadzane ścieki to trzeba oczywiście wykopać szambo, nie ma innej mozliwości. Mnie się bardziej działki kojarzą z małym ogródkiem, jakimś letniaczkiem i toaletą na zewnątrz. Często również na okres letni gdy na działce się częściej siedzi ludzie sobie wynajmują toalety przenośne, o takie coś https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-warszawa/, znajomi pod Warszawą tak właśnie robią. Myślę, że to całkiem dobre rozwiązanie, nieczystości pozostają w zbiorniku, takie toalety mogą teraz być naprawdę komfortowe. WC Serwis dostarcza na wynajem nie tylko na terenie Warszawy, to jedna z firm która działa na terenie całego kraju, mają oddziały w każdym województwie. I w ofercie na wynajem także różne przenośne ogrodzenia czy kontenery.

    Moje poprzednie tematy:
    26-08-2019 12:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Szambo na działkę
    Mając szambo na działce na pewno warto będzie zainteresować się stroną jaką jest https://sklepekozet.pl/ Znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty odnośnie tabletek oczyszczających które pomogą utrzymać Ci czystość na działce na której chcesz mieć szambo.

    Moje poprzednie tematy:
    27-08-2019 18:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dzika_pantera
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 267
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Szambo na działkę
    Moim zdaniem taka studnia zbiorcza zdecydowanie lepiej się sprawdzi, szczególnie na działce. Nie wiem, czy wiecie jak to działa, jak nie to odsyłam do neta.

    Moje poprzednie tematy:
    04-11-2019 15:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tereska087
    Member
    ***

    Liczba postów: 104
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Szambo na działkę
    Według mnie czy to na działkę czy do domu jednorodzinnego zawsze najlepiej sprawdzi się zbiornik betonowy na szambo. Takie zbiorniki są bardzo trwałe i solidne, dzięki czemu mogą być umieszczane nawet pod przejazdami. Rzadko ulegają rozszczelnieniom, więc nie będzie problemów z wyciekami szamba. Do tego również warto zainstalować sobie czujnik poziomu szamba, żeby wiedzieć dokładnie kiedy trzeba szambo opróżnić.

    Moje poprzednie tematy:
      18-12-2019 22:56
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Odpowiednie rozwiązanie na działkę Elizabeth88 12 3,313 25-05-2023 13:23
      Ostatni post: jowitta41
        Szambo charlotte 8 2,468 01-08-2022 19:20
      Ostatni post: blaack

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS