Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,514
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Kancelaria
Potrzebuję dobrego prawnika, który będzie mógł się zająć się sprawą o ustalenie władzy rodzicielskiej. Jestem po rozwodzie i chciałbym zawalczyć obecnie o dzieci, żeby były przy mnie, a nie zostawały przy żonie. Jak macie kogoś sprawdzonego, kto się od strony prawnej takimi tematami zajmuje to dajcie jakiś namiar, kontakt do takiego prawnika.

Moje poprzednie tematy:
03-11-2021 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kancelaria
Spokojnie można liczyć na wygranie sprawy o zachowek z pomocą Mecenasa Gautier z Gdańska. Świetny specjalista z bardzo dużym doświadczeniem w temacie, indywidualne podejście do każdego klienta. Pod tym kątem zdecydowanie mogę go polecić, myślę że będziecie zadowoleni z tego jaką obsługę będzie w stanie zagwarantować, jaką pomoc prawną będzie mógł zaoferować.

Moje poprzednie tematy:
04-11-2021 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barto776
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,049
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Kancelaria
Potrzebujecie pomocy profesjonalnego prawnika? Wiele osób i rodzin nie zdaje sobie sprawy z tego, że zasługuje na odszkodowanie spowodowane szkodami górniczymi oraz wieloma innymi czynnikami, dlatego polecam Wam zapoznać się z prawnik katowice .

Moje poprzednie tematy:
04-11-2021 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 394
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kancelaria
Jeśli chodzi o sprawy rodzinne to mogę polecić adwokata Łukasza Węgłowskiego. Prowadził moje sprawy i naprawdę doskonale na tym wyszłam, jest wart każdego grosza.

Moje poprzednie tematy:
28-03-2022 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kancelaria
Sporo czasu się zastanawiałem czy skorzystać z pomocy prawnika przy rozwodzie i zdecydowałem się - nie żałuję. Dla mnie bardzo pomogła kancelaria https://www.kancelariasledcza.pl/ gdyby nie oni, to na pewno sprawa by dalej się ciągnęła.

Moje poprzednie tematy:
12-09-2022 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,222
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kancelaria
Jeżeli potrzebujesz porady prawnej, to myślę że takową bez wątpienia otrzymasz od http://www.kancelariamm.pl/ . Mają doświadczenie jeżeli chodzi o prawo gospodarcze, handlowe, ale także cywilne, rodzinne oraz w prawie pracy. Jeżeli macie problemy w tego typu obszarach, to koniecznie się do nich zgłoście. Myślę że nie będziecie rozczarowani.

Moje poprzednie tematy:
20-09-2022 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
korn
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Kancelaria
Wybór kancelarii powinien być przede wszystkim podyktowany typem sprawy. W sprawach gospodarczych coraz częściej pojawia się taki temat jak sukcesja w firmie. W takim przypadku najlepsza będzie kancelaria sukcesyjna.

Moje poprzednie tematy:
    26-09-2022 06:40
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    byniek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,592
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Kancelaria
    Zastanawiam się nad kilkoma ofertami m.in https://www.piotrbanczyk.pl/pl,adwokat-k...ernet.html mozecie sobie tutaj zerknac. Potrzebuje pomocy adwokata, ktory posiada duze doświadczenie i faktycznie jest w stanie pomóc w nawet najbardziej skomplikowanej sprawie. Co sądzicie na temat tej oferty, ktorą podesłałem?

    Moje poprzednie tematy:
    29-09-2022 09:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Pola
    Member
    ***

    Liczba postów: 161
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Kancelaria
    Obecnie jest duzy wybór kancelarii prawniczych, dlatego warto poszukać takiej kancelarii, ktora będzie sie specjalizować w dziedzinie prawa, którego dotyczy twoj problem. Jesli potrzebujecie kogoś od prawa samorządowego i administracyjnego to najlepszym wyborem będzie kancelarii pani radcy prawnego Magdaleny Adamczewskiej - https://www.adamczewska.com.pl/. Świetna specjalistka od tych dziedzina prawa, prowadzi sprawy różnych jednostek samorządowych z którymi od lat współpracuje i wspiera je w każdym prawnym aspekcie prowadzonej działalności.

    Moje poprzednie tematy:
    03-10-2022 10:25
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Kancelaria
    Ja właśnie też zamierzam się udać do dobrego adwokata, ponieważ niestety , ale po długich latach się rozwodzę. Nie bardzo wiem czego się w tym zakresie spodziewać i co zrobić, aby wszystko przebiegło sprawinie i pomyślnie. Zastanawia mnie też rozwód z orzeczeniem o winie konsekwencje jakie przynosi? Czy możecie mnie nakierować zatem na dobrego adwokata?

    Moje poprzednie tematy:
    12-10-2022 12:43
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Kancelaria komornicza Bizon 5 488 13-11-2023 14:40
    Ostatni post: kajteeek
      kancelaria poszukiwana wyczerpana 4 1,383 13-10-2023 20:49
    Ostatni post: jjusti18

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS