Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
Autor Wiadomość
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 319
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?

Moje poprzednie tematy:
27-10-2021 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
Całkiem tanie i dobre kosmetyki do skóry suchej, wrażliwej i mieszanej masz w sklepie https://e-naturalne.pl/pl/p/Lynia-Eliksi...nczy/1100, właśnie sporo retinolu zawsze mają, w tym własne serie. Widać, że tworzą unikatowe rozwiązania, moim zdaniem porównywalne do osiągnięć zabiegów medycyny estetycznej. Wydaje mi się, że po naniesieniu kremu mam przez cały dzień skórę nawilżoną. Nie czuję też schodzących warstw. Nie wiem nawet, jak to do końca dobrze powiedzieć. Bardzo dobre kremy, eliksiry odmładzające wręcz.

Moje poprzednie tematy:
03-11-2021 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tralinka
Senior Member
****

Liczba postów: 497
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
Ja właśnie sobie nie radzę... też mam skórę bardzo wrażliwą, reaktywną, wyjście na dwór i zaraz jestem cała czerwona, piecze skóra cała... i do tego bardzo dużo kosmetyków mnie uczula. Już sama nie wiem czego szukasz, co wypróbować?

Moje poprzednie tematy:
25-11-2021 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kikom
Senior Member
****

Liczba postów: 456
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
Najważniejsze tutaj będzie nawilżanie takiej cery Smile Warto też używać kosmetyków naturalnych, które poprawią stan Waszej cery. Ja używam tych od https://kroplazdrowia.com.pl/ przeznaczonych właśnie do cery suchej, stosuje je od miesiąca i widzę dużą poprawę Wink
Moje poprzednie tematy:


grzejnik dekoracyjny
25-11-2021 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
(25-11-2021 09:34)tralinka napisał(a):  Ja właśnie sobie nie radzę... też mam skórę bardzo wrażliwą, reaktywną, wyjście na dwór i zaraz jestem cała czerwona, piecze skóra cała... i do tego bardzo dużo kosmetyków mnie uczula. Już sama nie wiem czego szukasz, co wypróbować?
Na pewno szukaj kosmetyków z jak najbardziej naturalnym składem, bez konserwantów, testowanych dermatologicznie. Ja nie mam aż tak mocno wrażliwej skóry co prawda ale kosmetyki kupuję tylko w aptece, Avene markę lubię bardzo.

Moje poprzednie tematy:
28-11-2021 01:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amarantus
Senior Member
****

Liczba postów: 273
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
(25-11-2021 09:34)tralinka napisał(a):  Ja właśnie sobie nie radzę... też mam skórę bardzo wrażliwą, reaktywną, wyjście na dwór i zaraz jestem cała czerwona, piecze skóra cała... i do tego bardzo dużo kosmetyków mnie uczula. Już sama nie wiem czego szukasz, co wypróbować?

Do takiej reaktywnej skóry i nadwrażliwej najlepiej sprawdzi Ci się balsam Avene Tolerance Control. Dla mnie zdecydowanie najlepszy, używam już jakiś czas i skóra o wiele mniej reaguje negatywnie na czynniki zewnętrzne, zaraz po posmarowaniu podrażnienia znikają, czuć ukojenie skóry. Na stronie https://www.eau-thermale-avene.pl/ możesz zobaczyć jak ten balsam wygląda. Jest hipoalergiczny, w sterylnej tubce z pompką.

Moje poprzednie tematy:
28-11-2021 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
Mam suchą skórę, skłonną do AZS i po przetestowaniu naprawdę wielu różnych kosmetyków strzałem w dziesiątkę okazały się dla mnie te robione przez farmaceutkę w DOZie w przepisu dermatologa.

Moje poprzednie tematy:
17-01-2022 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ninjaa
Senior Member
****

Liczba postów: 642
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
Dobre jakościowo kosmetyki to podstawa jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Warto zwracać uwagę na skład, im bardziej naturalny tym lepiej. ja jestem zadowolona z działania kosmetyków koreańskich z Muldream. Odkryłam je jakiś czas temu i od razu zamówiłam krem, serum nawilżające i maski w płachcie. sprawdzają się bez zarzutu Smile

Moje poprzednie tematy:
21-01-2022 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kawalka
Senior Member
****

Liczba postów: 672
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej
Warto regularnie chodzić na zabiegi tego typu https://klinikamiracki.pl/hydrafacial/ Zadbają o to by skóra miała wszystko czego potrzebuje! i była odpowiednio nawilżona i oczyszczona

Moje poprzednie tematy:
08-02-2022 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odciski na stopach, jak je zwalczyć? Myszka 23 8,939 24-12-2023 13:23
Ostatni post: danosia
  pielęgnacja twarzy Ela78 128 46,401 28-11-2023 14:25
Ostatni post: albatros

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS