Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leasing
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,509
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Online
Post: #1
Leasing
Może jest tutaj ktoś kto się przestawił z leasingu na wynajem aut do firmy i może się podzielić swoimi doświadczeniami? Na ile się to faktycznie sprawdza i czy warto się na to decydować czy jednak lepiej zostać przy leasingu? Mam w sumie kilka tych firmowych aut i tutaj zależy mi na takiej opcji, w której faktycznie podatkowo, kosztowo to będzie dla mnie najlepsze.

Moje poprzednie tematy:
20-10-2021 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Leasing
Ja się zdecydowałem obecnie po leasingu na wynajem, tak za namową https://carleasepolska.pl/. Mam nadzieje, że to faktycznie od strony podatkowej będzie dla mnie taka opcja, która się dobrze sprawdzi. Natomiast podstawowa rzecz to wydaje mi się, że zawsze szukanie jakieś sensownej opcji, gdy chodzi o ustalenie wszystkich spraw związanych właśnie z tym co podatkowo firmie będzie się opłacać.

Moje poprzednie tematy:
21-10-2021 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,292
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #3
RE: Leasing
Jeżeli planujesz zakup samochodu w leasingu to warto skorzystać z porównywarki leasingowej - https://sprawdzleasing.pl/, możesz porównać różne dostępne oferty i wybrać te najkorzystniejszą.

Moje poprzednie tematy:
17-11-2021 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krzysianowski
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Leasing
Leasing to dobra opcja finansowania zakupu auta, o ile jej zasady są korzystne i w pełni przejrzyste dla klienta. Ja korzystałem z leasingu w Ford Auto-Boss i polecam, nigdy nie miałem problemów, począwszy od odebrania auta po zakończenie umowy. Swoją drogą Ford ma wiele ciekawych modeli w swojej ofercie i warto się przyjrzeć ich ofercie. Z tego, co się orientuję ostatnio wyszedł Ford Mustang Mach-E, miałem okazję się nim przejechać jak jeszcze nie był w sprzedaży w Polsce i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Dla fanów szybkiej jazdy - polecam!

Moje poprzednie tematy:
03-12-2021 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Leasing
A może zainteresuje was pożyczka leasingowa a leasing ? W ten sposób na pewno dobierzecie dla siebie najkorzystniejszą ofertę, więc warto tutaj zajrzeć

Moje poprzednie tematy:
16-05-2022 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leasing -co sądzicie? betty36 7 670 27-07-2023 10:02
Ostatni post: byniek
  Leasing operacyjny czarneszpilki 2 1,872 15-02-2023 17:18
Ostatni post: fatyka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS