Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,520
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Skup
Szukam w Szczecinie albo w okolicach skupu samochodów. Chce się pozbyć dwóch starszych aut z 2003 i 2005 roku, ale przy tym ile jest tych aut w ogłoszeniach w sieci to wydaje mi się, że szukanie kupca na własną rękę może się okazać trudne więc chyba najszybciej będzie do skupu. Jak możecie coś pod tym kątem podpowiedzieć, macie jakiś skup, który możecie polecić to dajcie znac.

Moje poprzednie tematy:
12-10-2021 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Skup
Wydaje mi się, że jak chcesz sprzedaż auto to będzie można liczyć na ofertę http://www.autoskup-szczecin.pl. Skup na bardzo dobrym poziomie, można też skorzystać z tej opcji, że to oni przyjadą po samochód więc nie trzeba samodzielnie się nawet tym zajmować. Auto wycenili sensowni i zapłacili gotówką więc to też wygoda dla mnie bo zależało mi na czasie.

Moje poprzednie tematy:
13-10-2021 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,231
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Skup
Przy większej ilości samochodów tutaj http://moto-home.pl/ możesz uzyskać lepszą cenę. Czasem niestety ale zmiana samochodu jest koniecznością, a czasem fanaberią. My na przykład jesteśmy 3 lata po zakupie naszego autka i dopiero w tym roku wymieniać będziemy pompę paliwa i na samym początku robiliśmy sprzęgło. Wydaje mi się, że to dobry zakup i kolejne 2-3 lata powinien z nami pobyć. Potem można pomyśleć o czymś innym.

Moje poprzednie tematy:
19-10-2021 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Skup
Moim zdaniem akurat te kwestie są niesamowicie istotne. Jeśli wszyscy nie podejmiemy wspólnych starań o utrzymanie naszego środowiska w czystości, to może mieć to dla nas wszystkich bardzo poważne konsekwencje. Dzisiaj przecież bez problemu możecie oddać poszczególne odpady takie jak miedzionikiel Na stronie jest to opisane https://profesrecykling.pl/skup-surowcow...zionikiel/ To bardzo ważna rzecz, dlatego też koniecznie powinniście już teraz zapoznać się bliżej z tym tematem i podjąć odpowiednie działania mające na celu odpowiedni recykling odpadów!

Moje poprzednie tematy:
    22-12-2021 19:52
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Skup aut monikabert90 7 360 20-12-2023 13:35
    Ostatni post: Eagle
      skup aut zgierz kojawoko 1 146 24-08-2023 20:40
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS