Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie trądziku
Autor Wiadomość
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Leczenie trądziku
Bo to podstawa. Taka regularna pielęgnacja z wykorzystaniem odpowiednich produktów. W przypadku skóry problemowej myślę, że sprawdzi się ta naturalna maska https://www.manada.pl/maski-do-wlosow/sa...arzy-100g. Posiada właściwości antymikrobowe, łagodzi objawy trądziku, matuje skórę tłustą. Głównym składnikiem jest tulsi - zioło nazywane „Świętą Bazylią”.
Moje poprzednie tematy:


08-05-2022 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czang
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Leczenie trądziku
Misją firmy Nanili jest poza pomaganiem ludziom z trądzikiem młodzieńczym pomaganie w przypadku trądziku różowatego, przebarwień skóry, cery naczynkowej czy nadwrażliwej i reaktywnej. Nie warto tracić czasu na nieskuteczne kosmetyki z drogerii lecz skorzystać ze skutecznych kosmetyków Nanili. Moim dojrzewającym dzieciom kosmetyki Nanili pomogły szybko i skutecznie.

Moje poprzednie tematy:
    22-05-2022 14:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zosienka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,758
    Dołączył: Feb 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #13
    RE: Leczenie trądziku
    Słyszałam też ostatnio o kosmetykach i lekach recepturowych - znajomej dermatolog właśnie takie zapisał na problemy z cerą. Widziałam, że w aptekach sieci DOZ można zrealizować receptę na takie leki we wszystkich postaciach, jakie zaleci lekarz. Warto wypróbować to rozwiązanie.

    Moje poprzednie tematy:
    08-06-2022 13:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    sammas
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 392
    Dołączył: May 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #14
    RE: Leczenie trądziku
    Wszystkie te środki są spoko ale tu https://antykoncepcjanamiare.pl/dwusklad...a-tradzik/ czytałam że jeszcze dobrze dobrana antykoncepcja hormonalna może na trądzik pomóc Smile

    Moje poprzednie tematy:
    12-06-2022 14:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Leczenie trądziku
    Trądzik może pojawić się w każdym wieku, na szczęście jest wiele sposobów, aby z nim walczyć. Dlaczego odpowiednią propozycją na trądzik jest kolagen? Przede wszystkim pomaga łagodzić stan zapalny i redukuje zaczerwienienia. Kolagen można przyjmować w postaci płynu i w takiej formie kupicie go na stronie https://allegro.pl/oferta/collibre-beaut...3457221523 . Myślę, że korzystając sobie z takiej kuracji przez jakiś czas, będziemy zauważali z miesiąca na miesiąc coraz to większe efekty.

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2023 16:48 przez magda676.)
    17-04-2023 22:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Morwa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 278
    Dołączył: Feb 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #16
    RE: Leczenie trądziku
    bez dermatologa się tutaj nie obejdzie, jeżeli interesuje Cię ktoś sprawdzony w temacie, to jeżeli jesteś z okolic Wrocławia to wiem że lek. Piotr Krajewski zbiera dobre recenzje. Sama zastanawiam się nad nim, ludzie mega zadowoleni są z jego usług, jak i samego podejścia.

    Moje poprzednie tematy:
    08-05-2023 18:44
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    veronaa
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 466
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #17
    RE: Leczenie trądziku
    a jakich kosmetyków używacie do codziennej pielęgnacji, oczyszczania ? u mnie fajnie sprawdza się ta pianka peelingująca z serii Perfect Skin Acne z Eveline. ma ciekawą silikonową szczoteczkę, która ułatwia aplikację, dobrze odświeża, niweluje niedoskonałości, reguluje wydzielanie sebum.

    Moje poprzednie tematy:
    27-06-2023 10:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Długa praca przy komputerze a wady wzroku - profilaktyka i leczenie kardamonka 0 230 06-11-2023 13:44
    Ostatni post: kardamonka
      Leczenie jęczmienia na oku. Myszka 7 1,878 25-10-2023 12:30
    Ostatni post: seba

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS