Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby nerek
Autor Wiadomość
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 892
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Choroby nerek
Czy ktoś z Was zmagał sie z jakąś chorobą nerek?

Moje poprzednie tematy:
22-09-2021 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Choroby nerek
Według mnie warto przede wszystkim wykonywać regularne badania i mieć swoje zdrowie pod ciągłą kontrolą ponieważ nigdy niewiadomo co może nam się przydarzyć. Sama nigdy nie spodziewałam się, że mogę mieć jakieś problemy zdrowotne. Już udało się z wszystkim uporać, ale to przestroga dla wszystkich - warto wykonywać badania profilaktyczne! Co do konkretnie już tematyki wątku to ja bardzo dużo dowiedziałam się od Dbajonerki, to stronka o takiej samej nazwie dbajonerki.pl Znajdziesz tam między innymi najważniejsze zasady dbania o nerki, odpowiednio dopasowane przepisy dietetyczne, a także konkretne informacje o produktach, które mogą miedzy innymi zadziałać pomocniczo przy chorobie nerek jaką jest kamica. Sama jakiś czas temu intensywnie korzystałam z porad i sugestii umieszczonych na tej stronce i widziałam naprawdę dobre rezultaty. Jestem przekonana, że Ty również się nie zawiedziesz. Daj koniecznie znać co sądzisz o tej stronce i czy udało Ci się z niej uzyskać jakieś cenne wskazówki!

Moje poprzednie tematy:
27-09-2021 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
grajcarek
Senior Member
****

Liczba postów: 406
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Choroby nerek
Ciekawe od czego biorą się takie rzeczy?

Moje poprzednie tematy:
06-10-2021 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kazikdobry
Posting Freak
*****

Liczba postów: 871
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Choroby nerek
(06-10-2021 14:32)grajcarek napisał(a):  Ciekawe od czego biorą się takie rzeczy?

Często jest to niewłaściwa dieta i wtedy np odkładają się kamienie w nerkach. Słyszałem ,że praktycznie każdy je ma tylko nie u każdego mogą się odezwać, w sensie np rodzenia kamieni.
Niestety dla mężczyzn jest to bardzo bolesne.


-------------
skup złota

https://www.lombard-vip.pl/

[Obrazek: lombard-warszawa.png]

Moje poprzednie tematy:
19-11-2021 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Areni
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,038
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Choroby nerek
Przy chorobach nerek bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Wiem, że dobre sprawdzają się np. nutridrinki Fresubin Renal https://zywieniemaznaczenie.pl/produkty/...nal-drink/ do kupienia w DOZie.

Moje poprzednie tematy:
21-11-2021 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Choroby nerek
Mój dziadziu od jakiegoś czasu mocno chorował i musiał mieć zapewnioną najlepszą opiekę. Wybraliśmy https://podtopolami.eu/ i tutaj warunki jak i opieka są na bardzo wysokim poziomie

Moje poprzednie tematy:
23-11-2021 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS