Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Kancelaria
Chce rozpocząć walkę z bankiem o przewalutowanie mojego kredytu frankowego i tak się obecnie zastanawiam w jakim kierunku to poprowadzić i na co ewentualnie można w takiej sprawie liczyć. Jeśli macie jakąś kancelarię, która będzie w stanie się tym zająć na odpowiednim poziomie to możecie dać jakiś namiar, kontakt do nich.

Moje poprzednie tematy:
20-09-2021 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elacara
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,262
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kancelaria
Jeśli chcesz zacząć coś działać w tym kierunku, żeby z frankami się uporać to wyślij umowę do kancelarii BeWa z Siechnic, specjalizują się w tej tematyce i faktycznie można na nich liczyć. Kancelaria na Opolskiej w Siechnicach, ale możesz im mailem wysłać umowę i na drugi dzień będziesz miał analizę co ewentualnie w takiej sprawie będzie można podziałać. W ten sposób już na drugi dzień wiesz czy jest szansa coś ugrać.

Moje poprzednie tematy:
21-09-2021 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kancelaria
A ja na bardzo profesjonalną kancelarię to w Szczecinie trafiłam, Węgłowski. Od pierwszej rozmowy miałam głębokie przekonanie, że lepiej trafić nie mogłam. Sprawę adwokat Barbara Węgłowska prowadziła, bardzo mi pomogła.

Moje poprzednie tematy:
04-10-2021 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kancelaria
Koniecznie zacznij walczyć, ale nie samodzielnie, bo to się mija z celem. Zatrudnij kancelarię frankową z doświadczeniem. Jeśli jesteś z okolic Poznania lub samego Poznania odwiedź tę kancelarię https://ostaszewskikredytyfrankowe.pl/ Będziesz zadowolony.

Moje poprzednie tematy:
04-10-2021 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
yoohoo
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,756
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kancelaria
Kredyt we frankach to poważna sprawa, warto, żeby zajęli się tym specjaliści. Jednym z rozwiązań w sprawie kredytu we frankach jest jego odfrankowienie. Możne o tym procesie przeczytać więcej tutaj https://a.edu.pl/odfrankowienie-kredytu-...stniejsze. Opcją jest także unieważnienie kredytu.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2021 14:47 przez yoohoo.)
06-10-2021 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcela
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kancelaria
Posiadając kredyt we frankach obecnie należy się zastanowić i przeanalizować jakie postępowanie w stosunku do banku będzie najkorzystniejsze. Czy to będzie ugoda https://naszamlawa.pl/wiadomosci/na-czym...kowiczami/ a może złożenie pozwu do banku w celu unieważnienia umowy kredytowej? Wszystko zależy od oczekiwań kredytobiorcy tak naprawdę.

Moje poprzednie tematy:
04-10-2023 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kancelaria komornicza Bizon 5 477 13-11-2023 14:40
Ostatni post: kajteeek
  kancelaria poszukiwana wyczerpana 4 1,371 13-10-2023 20:49
Ostatni post: jjusti18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS