Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dekoracje
Autor Wiadomość
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #11
RE: Dekoracje
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.karkosik.pl/blog/poradniki/c...zna-ozdoba . Jest tam bowiem namiar na ciekawy artykuł na temat łapacza snów. Jest to piękna i magiczna ozdoba, która jest w wielu domach. Uważam, że warto rozważyć taką dekorację nie tylko w swoim domu, ale również w formie biżuterii. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie, aby wybrać rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2023 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Traszka
Member
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #12
RE: Dekoracje
W ostatnich latach sporą popularność zyskały wszelkiego rodzaju i rozmiaru ramy i ramki.
Pasują do każdego stylu i w każdym doskonale się sprawdzą. Mając mieszkanie urządzone w stylu industrialnym, warto postawić na ramki aluminiowe, w jasnych kolorach, które idealnie pasują do kamienia , cegły czy betonu https://aluramy.pl/rama-aluminiowa-alu-p-28x35

Moje poprzednie tematy:
21-09-2023 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Dekoracje
Szukam sposobu na zaskoczenie mojej pani. Ona zdecydowanie nie wie, co jej mogę dać, ale jeśli świadomie podejdę do tematu, to na pewno będzie zadowolona. Nawet patrzyłem ogólnie jak zrobić dekoracje , ale nie wiem, czy mam z tym jakiś problem, czy może jednak nie i dam radę je wykonać. Dacie mi znać ?

Moje poprzednie tematy:
07-10-2023 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dekoracje i wyposażenie daniel4437878 5 299 02-01-2023 09:48
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS