Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tartak
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Tartak
Potrzebuje drewna do przygotowania dachu na budowanym domu. Jeśli ktoś z Was jest w ostatnich latach po takiej inwestycji to dajcie ewentualnie namiar na jakiś tartak, który ma dobrą ofertę, jakąś sensowną cenę jeśli chodzi o dostęp do drewna

Moje poprzednie tematy:
22-06-2021 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
miki789
Senior Member
****

Liczba postów: 319
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Tartak
Zamówić konstrukcje drewniane możesz przez Drew-Max (http://www.tartakzeromin.pl). Świetny tartak z Żeromina, kompleksowa obsługa jeśli chodzi o takie konstrukcje to można liczyć na ich ofertę. Sprzedają także tarcice więc jeśli chodzi o drewno to faktycznie kompleksowe propozycje z ich strony, na pewno warto się zdecydować na tą ofertę.

Moje poprzednie tematy:
26-07-2021 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,178
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #3
RE: Tartak
Jeżeli prowadzisz swój tartak albo biznes w tej branży i szukasz sprawdzonego i dobrego sprzętu do obróbki drewna to zobacz sobie ofertę na stronie https://juwal.eu/. W razie wątpliwości możesz zadać pytanie odnośnie danych maszyn i ich użytkowania, ale od siebie mogę dodać tylko, że to firma godna zaufania, oferują bardzo dobrej jakości, niezawodne maszyny.

Moje poprzednie tematy:
26-11-2021 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Tartak
Witam wszystkich związanych z przemysłem drewnianym. Chciałbym wymienić w suszarni obecne wentylatory na wentylatory energooszczędne. Jakie byście polecili? Obecnie rozważam zakup urządzeń od firmy Fantech https://fantech.pl/wentylatory-suszarnicze/. Spotkaliście się już z maszynami tej firmy?

Moje poprzednie tematy:
19-08-2022 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Tartak
A może ktoś z Was kojarzy taki tartak gliwice Joko Wood Factory ? Ja słyszałam, że działa on już od ponad 90 lat i oferuje wysokiej jakości wyroby z drewna. Można u nich nabyć między innymi drewno budowlane, konstrukcyjne, deski podłogowe i tarasowe, graniaki, fryzy, więźby dachowe i inne. Jeśli ktoś z Was miał z tą firmą do czynienia, to chętnie dowiem się, jaka jest Wasza opinia na jej temat Wink

Moje poprzednie tematy:
21-10-2022 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS