Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ozdoby do domu!
Autor Wiadomość
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,298
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Ozdoby do domu!
Każdemu kto jest na etapie poszukiwania oświetlenia polecam zajrzeć na stronę sklepu https://sklep.argon-lampy.pl/pl/c/Czarne-kinkiety/148. Zajmują się sprzedażą dobrej jakości oświetlenia polskiej marki ARGON w przystępnych cenach. W ich asortymencie znajdziecie m.in. lampy wiszące, lampy biurkowe, lampy podłogowe, kinkiety, oświetlenie LED, lampy ogrodowe. Lampy ARGON można modyfikować w zakresie zmian kolorów dodatków, wydłużania lub skracania przewodów itd. Szczerze polecam zakupy u nich bo produkty na prawdę są świetne.

Moje poprzednie tematy:
06-03-2023 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #92
RE: Ozdoby do domu!
Czy w trakcie aranżacji Waszych wnętrz korzystaliście z usług specjalistów? Jeśli ktoś z Was jest w trakcie remontu lub aranżacji Waszego mieszkania, domu, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę Studia Dekoracji Rzecz Gustu, które zajmuje się dystrybucją ekskluzywnych produktów włoskich marek, w tym np. sztukateria zewnętrzna .

Moje poprzednie tematy:
13-03-2023 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Ozdoby do domu!
W takim razie polecam wejść na stronę http://www.ndesignstudio.pl/nasza-oferta...kt-wnetrz/ jeśli chcecie porządnego projektu, to tutaj cena idzie w parze z jakością. Pozdrawiam.

Moje poprzednie tematy:
13-03-2023 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Inżynier Mamoń
Senior Member
****

Liczba postów: 739
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Ozdoby do domu!
Właśnie ja sama chciałabym zacząć robić takie ozdoby. Może jednak przed świętami znajdę w końcu motywację

Moje poprzednie tematy:
13-03-2023 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spryciula13
Posting Freak
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #95
RE: Ozdoby do domu!
Przy aranżacji mieszkań często zwracamy uwagę na meble i dodatki, ale warto również pomyśleć o ścianach. dzieła sztuki polskiej to świetne rozwiązanie, które wspaniale komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Obrazy można znaleźć na różnych aukcjach i w domach aukcyjnych, gdzie czekają na nowych właścicieli.

Moje poprzednie tematy:
21-03-2023 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #96
RE: Ozdoby do domu!
A może poszewki dekoracyjne? Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jeśli zastanawiacie się na co się zdecydować, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://home-you.com/pl/sypialnia/poszewki-dekoracyjne . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Przede wszystkim ważne jest to, aby stawiać na jakość oraz praktyczne rozwiązania.

Moje poprzednie tematy:
30-03-2023 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Budowa domu / remont? macia 268 107,545 08-04-2024 13:22
Ostatni post: Eagle
  Projekt domu kokier 26 11,302 18-12-2023 15:18
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS