Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geodeta
Autor Wiadomość
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Geodeta
Jesteście w stanie polecić kogoś kto ewentualnie zajmuje się działaniami w zakresie prac geologicznych pod Warszawą? Zależy mi na doświadczonym geodecie, który sprawie ogarnie przygotowanie map do celów projektowych. Jeśli coś możecie zaproponować to dawajcie znać kogo ewentualnie polecacie.

Moje poprzednie tematy:
18-06-2021 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,454
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #2
RE: Geodeta
Ja myślę że zainteresuje was oferta od firmy geodeta iława to specjaliści z tej dziedziny. Oferują między innymi ustalanie granic, wznowienie granic, wytyczenie terenu, wytyczenie map pod obiekty i inne usługi. Zapoznajcie się z nimi. zachęcam.

Moje poprzednie tematy:
18-11-2021 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
laik66
Senior Member
****

Liczba postów: 588
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Geodeta
Znalazłem ostatnio bardzo ładną działkę w mojej okolicy - mam w planach ją zakupić pod budowę mojego domu. Najpierw jednak chcę przeprowadzić na niej badania geotechniczne, aby dowiedzieć się, czy budowa domu jest w ogóle możliwa. W tym celu skontaktowałem się z fachowcami ze strony https://geo-test.pl/ - przyjechali na miejsce i przeprowadzili odwierty w kilku miejscach. Okazało się, że działka doskonale nadaje się pod budowę domu, dlatego zdecydowałem się na jej zakup. W przyszłym tygodniu udam się do biura projektowego, aby wykonali mi projekt domu!
Moje poprzednie tematy:


Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
12-12-2021 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Geodeta
Dobry geodeta to podstawa, jeśli chodzi o początek budowy domu. Wiadomo, że działka pod zabudowę musi być dokładnie wymierzona. Jeśli mieszkacie w mniejszym mieście, to polecam tego geodetę https://geodezjamigon.pl/geodeta-wieruszow/ . Działa w branży od wielu lat, a klienci go chwalą. Jestem pewna, że Wam też pomoże, wystarczy zadzwonić.
Moje poprzednie tematy:


14-01-2022 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sylka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,401
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Geodeta
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.lisak.com.pl/ która oferuję profesjonalne usługi geodezyjne. Mój brat polecił mi tego geodetę kiedy robiłem podział działki.

Moje poprzednie tematy:
30-01-2022 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Geodeta
Potrzebna by mi była firma geodezyjna poznań , ale ja na razie to wszystko ogarniam i niech to będzie dla nas kluczowe. No i ja mam wrażenie, że w sumie mam nadzieję, że znajdzie się to odpowiednio. U mnie to jest dość kluczowe, bo wiadomo, że byle czego nie chcę, a naprawdę spoko jakość. Co wy na to?

Moje poprzednie tematy:
01-04-2023 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Geodeta
A co powiecie na temat oferty https://geoexpress.eu/mapy-do-celow-projektowych/ waszym zdaniem cena idzie tutaj w parze z jakoscia?

Moje poprzednie tematy:
05-09-2023 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Geodeta na Śląsku JanuszKa 7 1,124 01-01-2024 15:06
Ostatni post: danosia
  Geodeta pawelpruski 19 1,081 05-09-2023 12:59
Ostatni post: byniek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS