Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wygodne buty na wiosnę i lato
Autor Wiadomość
dominik20
Member
***

Liczba postów: 82
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wygodne buty na wiosnę i lato
Szukam dla siebie wygodnych butów na wiosnę lato. Raczej sportowych

Jakie modele polecacie?

Moje poprzednie tematy:
15-06-2021 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luiz
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Moje ulubione buty poza air max 97, mam te po prawo od roku i nic się z nimi nie dzieje chociaż wcale o nie nie dbam, są leciutkie jak skarpetki, przewiewne i noga się w nich nie poci praktycznie wcale. A no i nie wiem co to za cenę z dupy dali, ja je kupiłam za 300 pare zł na adidasie.

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://makeupio.pl/moda/5-modeli-butow-...-w-szafie/

Na stronie jest opisanych kilka modeli butów, które dobrze jest miec u siebie w szafie.
Moje poprzednie tematy:


Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
15-06-2021 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Jak dla mnie to najwygodniejsze są damskie sandały. Noszę je od wiosny do praktycznie jesieni, dopóki na dworze jest w miarę ciepło. Stópki mają wygodnie i jest przewiewnie. Oczywiście noszę sandały sportowe

Moje poprzednie tematy:
19-06-2021 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Sklep sportowy ProSport24.pl zapewni wam wygodne buty, a i nawet odzież sportową. Tam kupicie coś naprawdę dobrej jakości i niebywale komfortowego. Tam macie ogromny wybór w najróżniejszych modelach popularnych markach. Także warto tam zajrzeć.

Moje poprzednie tematy:
31-07-2021 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jowitta41
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,465
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #5
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Najwygodniejsze buty jakie do tej pory miałam to trampki vans. Kupiłam je w sklepie internetowym. Ostatnio też kupiłam plecaki vans bo bardzo lubię rzeczy tej marki. Oni mają odzież obuwie i dodatki. Fajne solidne rzeczy, Polecam.

Moje poprzednie tematy:
02-08-2021 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Największy wybór letnich i wiosennych butów jest w sklepach internetowych. Ja zawsze szukam ciekawych ofert na tej stronie https://panpablo.pl/pol_m_Kobieta_Buty-284.html . Znajdziecie tam nie tylko sandały czy espadryle, ale też sneakersy, trampki czy kozaki. Wszystko jest w jednym miejscu, nie trzeba wychodzić z domu, żeby cieszyć się pięknymi i modnymi butami.

Moje poprzednie tematy:
03-09-2021 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #7
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Moim zdaniem zarówno na wiosnę i lato fajne sprawdzą się np. takie różowe trampki z kokardką . Prezentują się naprawdę ładnie i są zdecydowanie wygodne, a jednocześnie mega dziewczęceSmile. Mnie osobiście bardzo przypadły do gustuSmile.

Moje poprzednie tematy:
07-09-2021 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Wiecie co, ja w tym roku postanowiłam zakupić w końcu porządne mokasyny męskie rozmiar 48 dla swojego męża. Wiem, że zawsze podobał mu się ten model butów, ale nigdy nie miał odwagi ich zamówić w obawie, ze nie będzie w nich chodził. Mam nadzieje, ze przyjmie mój prezent i odważy się w nich wyjść na miasto. Myślę, ze będą pasowały do bardziej elegantszych stylizacji.

Moje poprzednie tematy:
12-09-2021 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Udało mi się ostatnio znaleźć tutaj https://www.filippo.pl/buty-damskie/botk...a-koturnie i muszę przyznać, że znalazłem je w bardzo dobrej cenie. Warto zajrzeć na stronę tego sklepu, bo można znaleźć dobrej jakości obuwie dużo taniej, niżeli w dużych sklepach w centrum. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Trzeba wybierać takie obuwie, które nie tylko ładnie wygląda, ale również są praktyczne.

Moje poprzednie tematy:
15-09-2021 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: Wygodne buty na wiosnę i lato
Na wiosnę moim zdaniem zdecydowanie najlepsze będą botki. Są to naprawdę wygodne i komfortowe buty. I pasują praktycznie do każdej stylizacji. Czy wiecie, jakie botki do sukienki najlepiej ubrać? Jeśli nie, to na stronie internetowej http://stylowymag.pl/jakie-botki-do-suki...rady-43566 znajdziecie artykuł, który pomoże Wam znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Moje poprzednie tematy:
17-03-2022 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie kupujecie buty ? maminka 57 29,968 04-04-2024 14:10
Ostatni post: barto776
  Buty na jesień? Myszka 10 3,521 19-04-2023 18:09
Ostatni post: jowitta41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS