Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc psychologa - przełamanie się
Autor Wiadomość
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #1
Pomoc psychologa - przełamanie się
Witam,
Czy ktoś z was był kiedyś u psychologa? Czuję, że potrzebuję z kimś porozmawiać i ułożyć sobie wszystko w głowie, ale trochę mam opory przed pójściem do obcej osoby i zwierzania się dla niej. Czy faktycznie wizyty u takiego specjalisty mogą pomóc?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2021 10:19 przez keszek.)
24-05-2021 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Pomoc psychologa - przełamanie się
Proste że tak. Teraz cała masa osób korzysta z pomocy psychologicznej i ja nie widzę w tym niczego dziwnego. Co do oporów, to uwierz, że w trakcie rozmowy otworzysz się jak książka - wiem to z własnego doświadczenia. Tak naprawdę znacznie łatwiej jest wygadać się komuś kogo nie znasz, niż do bliskiej osoby. Możesz też umówić się na wizytę online, tam w ogóle nie ma aż takiego napięcia i można na spokojnie pogadać Wink

Moje poprzednie tematy:
01-06-2021 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
keszek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,243
Dołączył: May 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Pomoc psychologa - przełamanie się
Myślisz, że taki psycholog przez internet spisze się równie dobrze, co klasyczny? Brzmi intrygująco, ale jestem ciekaw, jak przekłada się to na wyniki/efekty

01-06-2021 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Pomoc psychologa - przełamanie się
A czemu niby ma się nie spisać? Dobry psycholog sprawdzi się równie dobrze na sesji tradycyjnej, jak i tej online. Wiele też zależy od Ciebie, podejdź do tego na poważnie i staraj się jak najdokładniej opisywać problemy, a przekonasz się, jak skuteczna potrafi być pomoc psychologiczna. Dla mnie psycholog w internecie jest nawet nawet lepszą opcją, bo mam dostęp do specjalistów z całego kraju, a nie tylko swojego miasta. Jeśli potrzebujesz namiaru na jakiegoś dobrego psychologa, to proponuję https://www.przyjaznypsycholog.com/ sam korzystam z ich usług i jestem zadowolony.

05-06-2021 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Pomoc psychologa - przełamanie się
Psycholog to lekarz jak każdy inny. Pierwsza wizyta zawsze jest trochę stresująca, ponieważ nie wiemy czego można się spodziewać. To normalne i na szczęście szybko przechodzi. Psycholodzy umożliwiają teraz zapisywanie się na wizyty online. Poradnia Harmonia https://harmonia.luxmed.pl/ ma taką możliwość. Rozmowa z własnej kanapy jest o wiele łatwiejsza niż w gabinecie psychologa.

Moje poprzednie tematy:
20-08-2021 00:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tym
Senior Member
****

Liczba postów: 366
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Pomoc psychologa - przełamanie się
Dobrze, że dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie ze znalezieniem odpowiedniego psychologa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ i sprawdzili, na jaką opiekę jesteście w stanie liczyć w tym miejscu.

Moje poprzednie tematy:
    14-09-2021 15:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    charlotte
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,281
    Dołączył: Jun 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Pomoc psychologa - przełamanie się
    Przełamanie się i zapisanie na terapię nie jest proste. Na szczęście coraz więcej osób decyduje się na terapię. To bardzo pomaga. Od siebie mogę polecić Centrum Terapii Promitis http://www.centrum-terapii.pl/ Świadczy ono kompleksową pomoc dla dzieci i dorosłych.

    Moje poprzednie tematy:
    28-10-2021 14:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Kriolipoliza - Jak się przygotować i co robić po zabiegu? Meggem 1 121 06-03-2024 02:37
    Ostatni post: Areni
      Chcę się przebranżowić ewelina546 6 1,246 04-03-2024 21:55
    Ostatni post: jowitta41

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS