Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odkurzacz
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Odkurzacz
Hej. Mam w planach kupić jakiś dobrej jakości odkurzacz bezprzewodowy w równie dobrej cenie. Znajoma poleciła mi ostatnio roombe i w sumie jest to ekstra wybór, czytałam opinie na ten temat i są najlepsze

Moje poprzednie tematy:
12-05-2021 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajteeek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,433
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Odkurzacz
Wybór odkurzacza powinien być podyktowany tym, co będzie się u nas sprawdzać.

Moje poprzednie tematy:
    12-05-2021 14:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fromja
    Member
    ***

    Liczba postów: 241
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Odkurzacz
    odkurzacz bezprzewodowy to jest super sprawa Smile ja mam robota sprzątającego Viomi S9 https://www.sferis.pl/robot-sprzatajacy-..._4QAvD_BwE ten sprzęcik jest mega, świetnie sprząta i mopuje, a dzięki dużemu pojemnikowi na brud w stacji dokującej nie trzeba go często opróżniać

    Moje poprzednie tematy:
    13-05-2021 20:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    karinos83
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 579
    Dołączył: Jul 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Odkurzacz
    Zgadzam się z Tobą. Odkurzacz bezprzewodowy może rzeczywiście ułatwić pracę. Dlatego uważam, że na takim sprzęcie nie powinno się oszczędzać, bo sprzątanie może zająć mniej czasu, dzięki czemu będziemy miały więcej czasu na inne czynności. Czytałam, że Robot Welltec R8 posiada zaawansowane technologie, które ułatwią utrzymanie czystości w mieszkaniu. Producent daje do robota bogaty zestaw akcesoriów. Jest ich aż 35. Dodatkowo sprzęt posiada bardzo wydajną baterię, na jednym ładowaniu można posprzątać aż 250 metrów kwadratowych powierzchni. Czas działania na jednym ładowaniu to 250 minut, także spokojnie można wysprzątać cały dom. Plusem jest też to, że za jednym razem można odkurzyć i mopować podłogi. Robot ma własną stację dokującą, która jest pojemna, a kurz jest automatycznie opróżniany. Poza tym robot posiada nowoczesne technologie, dlatego bez problemu można go zaprogramować, dzięki czemu może odkurzać całe mieszkanie albo tylko jego fragment. Można go połączyć z WiFi, komunikaty głosowe są w języku polskim, ale można je wyciszyć. Na robota jest aż 5 lat gwarancji, a więcej szczegółów jest tutaj https://welltec.pro/pl/robot-sprzatajacy...-5594.html .

    Moje poprzednie tematy:
    (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2022 19:35 przez karinos83.)
    06-10-2022 19:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Kotar
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 524
    Dołączył: Nov 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: Odkurzacz
    Ja wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o kwestie związane z doborem profesjonalnych sprzętów, to zawsze warto stawiać na jak najkorzystniejsze wybory. Biorąc pod uwagę informacje ze strony https://www.placpigal.pl/blog/odkurzacz-...produktow/ wychodzę z założenia, że tutaj liczy się przede wszystkim jakość i użyteczność danego zakupu. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

    Moje poprzednie tematy:
      18-12-2022 23:48
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      patisia78
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,222
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Odkurzacz
      Ostatnio doszłam do wniosku, że przydałby mi się odkurzacz centralny. Zaczęłam szukać jakiś sprawdzonych elementów montażowych I kolega doradził mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie propozycję na stronie tego sklepu https://mateomarket.pl/elementy-montazowe,c1372.html. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam coś kupowaliście i co uważacie o ich propozycjach

      Moje poprzednie tematy:
      21-03-2023 14:11
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Henryk3
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 701
      Dołączył: Jun 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Odkurzacz
      Gdybyście zastanawiali się jaki odkurzacz bezworkowy wybrać to podrzucam Wam link do tego rankingu odkurzaczy - https://vobis.pl/poradniki/ranking-odkur...sze-modele . Myślę, że może być dla Was pomocny. Warto przed zakupem dobrze przemyśleć temat, poczytać, tak by później być zadowolonym z kupionego sprzetu.

      Moje poprzednie tematy:
      03-05-2023 15:19
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Jaki odkurzacz? Waright 18 7,586 05-08-2022 13:47
      Ostatni post: benecka
        odkurzacz budowlany karumas 1 241 16-06-2022 15:12
      Ostatni post: fatyka

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS