Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dla dziecka
Autor Wiadomość
mar35
Member
***

Liczba postów: 66
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Prezent dla dziecka
super te zabawki ale ja stawiam bardziej na zabawki interaktywne są to zabawki które oprócz pobudzania wyobraźni rozwijają umiejętności manualne i motoryczne naszych dzieciaczków. No bo jak nasze dziecko dostanie np interaktywne autko do którego przez odpowiedni kształt może włożyć odpowiedni klocek to wiadomo że będzie długo musiało myśleć i próbować. Takie autko możecie dostać w sklepie Bawialnia FokaStara.pl

Moje poprzednie tematy:
07-02-2017 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Prezent dla dziecka
Moja siostrzenica ma za dwa miesiace 4 urodziny i szukam prezentu dla niej. Trafiłam ostatnio na tipi dla dzieci i zastanawiam się czy nie zamówić. Jak uważacie? Podobno te namioty są bardzo popularne teraz i dzieci chętnie w nich przesiadują.

Moje poprzednie tematy:
08-02-2017 01:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maminka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,231
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Prezent dla dziecka
Hej. My też ostatnio mieliśmy w rodzinie imprezę urodzinową mojego chrześniaka. Wspólnie z całą rodziną zrzuciliśmy się i kupiliśmy jeden porządny prezent z wózki dziecięce warszawa sklep. Spory wybór, dobre ceny. Polecam

Moje poprzednie tematy:
22-02-2017 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nasti
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Prezent dla dziecka
Mój chrześniak jest trochę młodszy i będzie miał nie długo roczek, a ja jako ciocia szukam czegoś konkretnego dla mojego słodziaka. Wiem że nie mają żadnej spacerówki i na pewno takowa by się im przydała. Jedną już mam w koszyku zamówień, taki model Valco Baby Snap 4 tylko nie wiem czy to nie będzie trochę nachalne z mojej strony? Ja w sumie bym się cieszyła na ich miejscu.

Moje poprzednie tematy:
    26-02-2017 20:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Jankowiak
    Member
    ***

    Liczba postów: 215
    Dołączył: Sep 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #25
    RE: Prezent dla dziecka
    Moim zdaniem warto kupować dzieciom na prezent zabawki interaktywne. Dzięki temu dziecko poprzez zabawę będzie uczyło się nowych rzeczy. Zauważyłam jak moja córka szybko nauczyła się nowych słowek dzięki takim zabawkom.

    Moje poprzednie tematy:
    02-03-2017 15:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Lukrecja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,099
    Dołączył: Jan 2015
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #26
    RE: Prezent dla dziecka
    Fajnych zabawek w sieci naprawdę nie brakuje. Myślę sobie, jednak że przede wszystkim powinniśmy patrzeć nie tylko i wyłącznie na ich kolorystykę, czy też stylistykę, ale również to, czy posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty bezpieczeństwa. W związku z tym na pewno bardzo dobrą ofertą jest ta w http://fifishop.pl . Mamy tutaj bowiem dostęp do różnego rodzaju zabawek, w tym także interaktywnych, a co najważniejsze wybór propozycji dla poszczególnych grup wiekowych jest naprawdę duży.

    Moje poprzednie tematy:
    04-03-2017 20:45
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    gatta
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,124
    Dołączył: May 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #27
    RE: Prezent dla dziecka
    A taka ośmiorniczka: http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych/int...asieniczka - co myślicie? Jest jednym z bestsellerów w sklepie internetowym Urwis. Nie wiem, czy jej też nie promują w telewizji.

    Moje poprzednie tematy:
      06-03-2017 16:12
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Oliwa
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 481
      Dołączył: Mar 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #28
      RE: Prezent dla dziecka
      No fajne te prezenty macie ale ja po przeczytaniu
      http://mamanatropie.pl/2017/02/edukacja-...sobow.html zadecydowałem się na kwartalny zakup dostępu do omawianej platformy. Dziecko nie tylko gra ale także i uczy się wielu ciekawych zagadnień.

      Moje poprzednie tematy:
      07-03-2017 12:35
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Elizabeth88
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 337
      Dołączył: Jul 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #29
      RE: Prezent dla dziecka
      Warto czasem zastanowić się, bądź uzgodnić z rodzicem dziecka o byłoby najbardziej przydatne dla takiego malucha. Zabawki owszem są najlepszą opcją, jednak można też pomyśleć nad tym żeby w takim upominku znalazły się np. buty do nauki chodzenia Jak wiadomo, dla dziecka pierwsze samodzielnie stawiane kroki są bardzo ważne, a dobrze dobrane obuwie na pewno ułatwi mu to nowe zadanie. W ofercie Walkkings można znaleźć szeroką gamę obuwia dla dzieci, a wykorzystywane tam materiały do ich produkcji są wysokiej jakości. Buciki są lekkie i dopasowane do stopy dziecka, a specjalny system ZipAround pozwala na łatwe założenie butów, a jednocześnie dziecko nie będzie mogło ich samodzielnie zdjąć.

      Moje poprzednie tematy:
      14-03-2017 14:14
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      justena
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: May 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #30
      RE: Prezent dla dziecka
      Obecnie wybór zabawek jest bardzo szeroki ale ja uważam, że warto podarować dziecku gry edukacyjne, które będą wpływać na jego rozwój. Możecie zaproponować swojemu dziecko portal Squla, gdzie będzie mógł rozwiązywać gry i testy. Tutaj opisują o co dokładnie chodzi http://www.mamaprzedszkolaka.pl/skuteczn...nternecie/. Wygląda ciekawie Smile

      Moje poprzednie tematy:
        03-05-2017 16:31
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          pokój dla dziecka maminka 3 1,153 12-03-2024 11:50
        Ostatni post: bluem
          Upominek dla chłopaka Lukrecja 5 2,135 13-02-2024 14:02
        Ostatni post: patisia78

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS