Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poprawa wydajności pracowników
Autor Wiadomość
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
poprawa wydajności pracowników
Cześć. Chcielibyśmy w mojej pracy wyszukać osoby, które działają efektywnie na korzyść firmy, a które nie. Bardzo ciekawą opcją jest zastosowanie bg data co o tym sądzicie? Wydaje mi się, że to jest świetny pomysł.

Moje poprzednie tematy:
13-04-2021 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: poprawa wydajności pracowników
Myślę, że najlepiej byłoby wprowadzić jakiś program motywacyjny dla pracowników. Nie dość, że uda Ci się wówczas wyłonić tych działających najbardziej efektywnie to zachęcisz też do osiągania lepszych wyników wszystkie zatrudnione osoby, co przełoży się na korzyść dla Ciebie i Twojego biznesu. Odpowiednie narzędzie może opracować dla Ciebie np. forma Interactive Systems, z której ofertą zapoznasz się na stronie https://interactivesystems.pl/ . Ja z tą marką współpracuję już trzeci rok- korzystam z programów dedykowanych dla wewnętrznych sił sprzedaży a także z programów lojalnościowych dla klientów.

Moje poprzednie tematy:
16-01-2023 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: poprawa wydajności pracowników
A jak wygląda w Waszej firmie system okresowych ocen pracowniczych? Czy Waszym zdaniem takie oceny są potrzebne? Ja ostatnio widziałam w ofercie firmy Human Skills specjalny kurs o takiej tematyce i zastanawiam się, czy z tego skorzystać.

Moje poprzednie tematy:
01-03-2023 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  poprawa uzębienia malinak22 26 6,549 26-04-2024 11:10
Ostatni post: dajuber
  Szkolenie pracowników cristo 53 10,020 27-02-2024 16:04
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS