Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kantor online
Autor Wiadomość
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: Kantor online
Oczywiście że zawsze trzeba zwrócić uwagę na to czy kantor online jest bezpiecznySmile Powinien stosować takie metody jak bank: szyfrowane połączenie, potwierdzenie kodem SMS. Ja tylko z takich korzystam- pewnych, uczciwych.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2017 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beata33
Senior Member
****

Liczba postów: 252
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: Kantor online
Ze swojej strony polecam kantor internetowy https://fritzexchange.pl/ To duża oszczędność na wymianie walut w porównaniu do wymiany w kantorach stacjonarnych oraz w bankach. Bardzo się opłaca, a przy tym to oszczędność czasu.

Moje poprzednie tematy:
24-03-2018 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: Kantor online
To prawda: oszczędza się czas i pieniądze. Kupując walutę przez kantor online nawet do 8-9%. Bank traktuje wymianę walut jako usługę dodatkową raczej, więc tam mimo że sprawnie i bezpiecznie nie ma tak korzystnych kursów jak w e-kantorze.

04-04-2018 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: Kantor online
A ktoś mi jakiś czas wspomniał o tym, że opłaca się posiadać konto walutowe. Czy to prawda? Jak to w rzeczywistości wygląda? Od jakiegoś czasu siostra przesyła mi pieniądze z zagranicy dla mamy. I zastanawiam się czy jest sposób by np. nie płacić za przewalutowanie albo choć trochę zaoszczędzić. Na https://cinkciarz.pl/przekazy-pieniezne piszą o niskich prowizjach za przelewy. Czy ktoś może korzysta z takiej formy? Dodam, że jeśli chodzi o te wszystkie produkty bankowe, przewalutowania to ja jestem zielona. Co możecie doradzić?

Moje poprzednie tematy:
16-04-2018 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: Kantor online
Warto mieć koto walutowe, często takie rachunki są darmowe, bo wtedy faktycznie za darmo można wysłać środki na taki rachunek które wcześniej wymieniamy przez kantor online. Przelew też będzie szybszy- czy to do takiego kantoru czy z kantoruSmile Natomiast jeśli Twoja siostra wspomaga mamę wysyłając jej z zagranicy kasę, to warto aby ona założyła sobie konto w e-kantorze. Tam wymieni tanio swoja zarobki lub ich część na PLN i prześle już w złotych, na polski rachunek mamy-bezpłatnie.

20-04-2018 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kantor AnnaMaria 10 4,245 14-02-2024 16:51
Ostatni post: klaudia88
  zakupy online Sophiate 174 43,134 22-11-2023 19:22
Ostatni post: czang

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS